Pamiętacie Natalię z 6. edycji “Rolnik szuka żony”? Została mamą i przeszła metamorfozę! WOW

23 kwietnia 2021
Przez: : M.J

Natalia, która zdecydowała się na udział w 6. edycji programu stacji TVP Rolnik szuka żony jakiś czas temu po raz pierwszy została mamą. Jednak to nie koniec zmian w życiu kobiety. Na najnowszych zdjęciach wyraźnie widać, że macierzyństwo bardzo jej służy, a nowa fryzura dodała jej wiele uroku! Zobaczcie, jak prezentuje się kandydatka Sławomira.

Rolnik szuka żony

Ten program Telewizji Polskiej podbił serca widzów. Nic w tym dziwnego, że już jesienią 2021 roku na naszych ekranach pojawi się ósma edycja reality-show o rolnikach i rolniczkach szukających miłości. Niemniej jednak nadal nie milkną echa o byłych uczestnikach programu, którzy cały czas prężnie działają w swoich mediach społecznościowych. To właśnie tam możemy zobaczyć, co aktualnie u nich słychać. Jedną z takich osób jest Natalia, która w programie starała się zdobyć serce Sławomira.

Natalia i Sławomir

Natalia zdecydowała się na udział w szóstej edycji programu Rolnik szuka żony, gdzie wówczas walczyła o względy rolnika Sławka. Choć ta dwójka nie zapałała do siebie miłością i Natalia wróciła z programu jako singielka, to w jej przypadku idealnie sprawdziło się powiedzenie “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło“.

Natalia jakiś czas po finałowym odcinku szóstej edycji programu na swoim Instagramie poinformowała internautów, że jej serce jest zajęte. Wraz z ukochanym w lipcu 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a kilka miesięcy później Natalia pokazała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem.

https://www.instagram.com/p/CJMO94clEm5/

Zobacz także: Natalia z programu Rolnik szuka żony pokazała zdjęcia z wesela! Zgadnijcie, kto był jej fotografem…

Metamorfoza Natalii z programu Rolnik szuka żony

Synek Natalii i jej męża pojawił się na świecie ponad dwa miesiące temu i jak możemy zobaczyć na najnowszych zdjęciach, macierzyństwo wyraźnie służy byłej uczestniczce programu. Natalia zdecydowała się również na modną tej wiosny grzywkę, w której wygląda naprawdę dobrze, a świadczą o tym bez wątpienia komentarze od jej obserwatorów:

“Fajna fryzurka”

“Ślicznie Pani w grzywce 🙂😍”

“Super wyglądasz w nowej fryzurze 💪”

Jakiś czas temu dziewczyna skomentowała również rozstanie Ilony i Adriana, którzy poznali się w tej samej edycji programu. Poniżej zobaczcie, co napisała!

Zobacz także: Natalia skomentowała rozstanie Adriana i Ilony!

Musicie przyznać, że małżeństwo i macierzyństwo zdecydowanie służą Natalii.

Źródło: Instagram natalalala321

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej