Natan Marcoń Bóg Estetyki: [wiek, Fame MMA 16, partnerka, Instagram]

5 listopada 2022
Przez: : M.J

Natan Marcoń znany szerzej jako Bóg Estetyki jest ostatnio na językach wielu ludzi, a wszystko to za sprawą podpisania umowy z federacją Fame MMA. Youtuber skrzyżuje swoje rękawice podczas najbliższej gali, która zaplanowana jest na 5 listopada w Arenie Gliwice.

Natan Marcoń: wiek

Natan Marcoń znany jest powszechnie pod pseudonimem Bóg Estetyki. Młody Youtuber zyskał jeszcze większą popularność, kiedy w trzy miesiące schudł 40 kilogramów i umięśnił swoją sylwetkę. Bardzo głośne było o nim ze względu na haniebne zachowanie ze względu na sytuacje z płatkami śniadaniowymi sygnowanymi zdjęciem Fagaty. Młody mężczyzna wybudził w sieci sporo kontrowersji, kiedy obraził w sieci Fagatę, a następnie napluł na pudełko płatków z jej wizerunkiem. Marcoń ostatecznie przeprosił kobietę, a w sieci pojawiło się ich wspólne nagranie. Natan jest młodym mężczyzną, a w 2000 roku skończył zaledwie 19 lat.

Siostrą Natana jest Klaudia Kołodziejczyk, którą kojarzyć możecie pod pseudonimem Sheeya. Jest ona dziewczyną Tomasza Gimpera Działowego.

Natan Marcoń
Natan Marcoń

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Radosław Paszko Wiejski Koks?

Natan Marcoń: Fame MMA 16

Natan Marcon zawalczy na gali Fame MMA 16. Jego przeciwnikiem będzie Wiejski Koks, czyli Radosław Paszko. Wśród ich walki było dużo zamieszania, wszystko to za sprawą metamorfozy Natana. Wiele osób uważało, że Marcoń używał dodatkowych substancji, by w tak krótkim czasie pozbyć się nadprogramowych kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 16: Karta Walk. Kiedy i gdzie się odbędzie

Natan Marcoń: dziewczyna

Nie wiadomo, czy Natan Marcoń jest w związku.

Natan Marcoń: Instagram

Marcoń prowadzi swój profil w sieci. Znajdziecie go na Instagramie pod nazwą @natan.marcon. Profil Youtubera śledzi blisko 130 tysięcy internautów.

Źródło: Instagram Natana Marcońa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej