Radosław Paszko Wiejski Koks: [wiek, Fame MMA 16, partnerka, Instagram]

5 listopada 2022
Przez: : M.J

Radosław Paszko znany jest szerzej pod pseudonimem Wiejski Koks. Mężczyzna zasłynął na TikToku, gdzie zgromadził masę fanów, którzy śledzą jego życie prywatne i publikowane filmiki w sieci. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat życia Wiejskiego Koksa. Kim jest, ile ma lat oraz czym zajmuje się na co dzień.

Radosław Paszko Wiejski Koks: wiek

Radosław Paszko z zawodu jest stolarzem. Swoje umiejętności wykorzystał do stworzenia siłowni, w której urządzenia wykonane są niemalże tylko z drewna. Prywatna stodoła sprawiła, że Radosław wyrzeźbił swoją sylwetkę, a publikowane nagrania z drewnianej siłowni, która znajduje się w stodole przysporzyły mu ogromną popularność. Mężczyzna działa bardzo prężnie na portalu TikTok, gdzie prezentuje internautom, jak dba o swoja formę, jak wyglądają osobiście zrobione maszyny z drewna, porusza tematy związane z dietą oraz zdrowym stylem życia. Radosław ma 27 lat.

Radosław Paszko Wiejski Koks: Fame MMA 16

Przed nami wielka gala Fame MMA 16, na której po raz kolejny zobaczymy walki znanych celebrytów, sportowców i twórców działających w Internecie. Jednym z nich będzie Radosław Paszko, który zasłynął dzięki publikowanym treściom na portalu TikTok.

Radek spróbuje swoich sił w oktagonie w Arenie Gliwice już 5 listopada. Jego przeciwnikiem będzie Natan Bóg Estetyki Marcoń.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Szymon Szymool Besser?

Radosław Paszko
Radosław Paszko

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Patryk Bandura Bandurski?

Radosław Paszko Wiejski Koks: Partnerka

Ze zdjęć zamieszczonych w sieci niestety nie wiadomo, czy serce Wiejskiego Koksa jest zajęte.

Wiejski Koks: Instagram

Radosława znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @wiejskikoks. Mężczyzna zgromadził już ponad 120 tysięcy internatów. Obserwatorzy Wiejskiego Koksa mogą zobaczyć jak wyglądają jego treningi w stodole, posłuchać na temat diety i zdrowego stylu życia oraz zobaczyć, jak wygląda jego zwykła codzienność.

Źródło: Instagram Radosława Paszko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej