Połącz się z nami

Natasza Urbańska: [wiek, Janusz Józefowicz, dzieci, kariera]

Opisy gwiazd

Natasza Urbańska: [wiek, Janusz Józefowicz, dzieci, kariera]

Natasza Urbańska w polskim show biznesie jest znana już od wielu lat. Jednakże, nieczęsto pojawia się na oficjalnych imprezach, czy promocjach różnych miejsc. Sprawdźmy, jak przebiegała jej kariera, a także jak układa się jej życie prywatne!

Natasza Urbańska: wiek

Kobieta jest aktorką, tancerką, prezenterką telewizyjną, a także piosenkarką. Urodziła się 17 sierpnia 1977 roku. Pochodzi z Warszawy. Tam też skończyła liceum ogólnokształcące oraz studiowała lingwistykę stosowaną. Jednakże, przerwała studia, ponieważ chciał zająć się swoją karierą muzyczną.

Natasza Urbańska: kariera

W 1993 roku dostała się do zespołu tanecznego, który tańczył w spektaklu Metro. Co ciekawe, kiedy jedna z aktorem rozchorowała się, Urbańska godnie ją zastąpiła i od tej pory zajmuje się aktorstwem. Od początku swojej kariery związana jest z Teatrem Studio Buffo. Ponadto, nagrała płytę z hitami pochodzącymi ze spektakli, które były tam wystawiane. Zagrała w filmie 1920 Bitwa warszawska. Oprócz tego, wystąpiła w kilku programach telewizyjnych, między innymi w Tańcu z gwiazdami.

Natasza Urbańska: piosenki

Na swoim koncie ma kilka piosenek, które przykuły uwagę słuchaczy. Między innymi jest to Rolowanie. Całe zamieszanie wokół singla, artystka skomentowała jedynie tak, że miał być on kontrowersyjny. Co więcej, dwukrotnie wzięła udział w eliminacjach do Eurowizji. Wydała jeden album studyjny. Jego tytuł to One.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natasza Urbańska: dziecko

Podczas pracy w Buffo zapoznała się z Januszem Józefowiczem. Następnie zostali parą. Ich związek był dość szeroko komentowany w mediach. Głównie dlatego, że dzieli ich spora różnica wieku. Jednakże w 2008 roku pobrali się, a kilka miesięcy później na świecie pojawiła się ich córka – Kalina. Co ciekawe, zdarzało się, że dziewczynka pozowała z mama na ściankach.

 

 

 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Natasza Urbańska: Instagram

Gwiazda prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nataszaofficial. Liczba followersów, którą zgromadziła wynosi aktualnie ponad 67 tysięcy. Niewątpliwie znajdziemy tam dużo zdjęć nie tylko z pracy, ale również prywatnych. Piosenkarka chętnie pokazuje się ze swoimi bliskimi oraz promuje markę odzieżową Muses, której jest współwłaścicielką.

 

 

 

 

 
 

 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez  (@nataszaofficial)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry