“Taniec z Gwiazdami 12”: Kajra i Rafał o swojej przegranej – jak czują się po wielkim finale?

26 października 2021
Przez: : MC

Za nami niezwykle emocjonujący finał 12. edycji programu Taniec z Gwiazdami. O kryształową kulę walczyli: Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, którzy ostatecznie wygrali. Jak z 2. miejscem czuje się Kajra i Rafał?

Taniec z Gwiazdami 12

Taniec z Gwiazdami to wyjątkowa produkcja, która niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Za nami kolejna, 12. już edycja, podczas której widzowie mogli śledzić taneczne postępy gwiazd.

Zobacz także: Najlepszy stylizacje prowadzących w Tańcu z Gwiazdami

Przypomnijmy, że w tegorocznym sezonie udział wzięli: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Sylwia Bomba i Jacek Jeshke, Juras i Wiktoria Omyła, Iza Małysz i Stefano Terrazzino, Old Boy i Paulina Biernat, Denis Urubko i Janja Lesar, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kajra i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hania Żudziewicz.

Jak przyznali sami jurorzy, poziom był niezwykle wysoki, a w finale znaleźli się najzdolniejsi – Magdalena Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz, którzy ostatecznie zwyciężyli kryształową kulę.

Zobacz także: Relacja finału Tańca z Gwiazdami

Kajra i Rafał o przegranej w finale

Po niezwykle wyrównanym finale i czarujących występach przyszedł czas na werdykt. Zdaniem widzów na wygraną zasłużyli Hanna i Piotr. Nie mniej jednak Kajra na przestrzeni wszystkich odcinków pokazała ogromny progres i rozwój. Jak Magda i Rafał czują się z tytułem wicemistrzów? O nastroje po finale zapytała ich reporterka serwisu jastrzabpost.pl.

“Czujemy się doskonale. Dziękujemy wam za wszystkie głosy, które oddaliście, za to, że byliście z nami, za całe wsparcie, każde dobre słowo” – powiedziała Kajra.

Nie mogło również zabraknąć podziękowań skierowanych w stronę Rafała. Tancerz opowiedział z kolei o “klątwie Rafała Maseraka”, która wiąże się z byciem na drugim miejscu. W związku z tym tancerz wyznał, że drugie miejsce jest dla niego jak pierwsze.

Kajra w Tańcu z Gwiazdami

Komu kibicowaliście podczas wielkiego finału?

źródło: Instagram Magdaleny Kajrowicz / Tańca z Gwiazdami, jastrzabpost.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej