Naturalna Małgorzata Rozenek na wakacjach w Meksyku – zachwytom nie ma końca!

21 maja 2021
Przez: : MC

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną po raz kolejny udała się do Meksyku. Opublikowała zdjęcia z wyjazdu, zachwycając swoim naturalnym wizerunkiem. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Działalność Małgorzaty

Gosia zyskała popularność jako gospodyni programu Perfekcyjna pani domu. Mimo, że od emisji minęło sporo, przydomek ten niewątpliwie towarzyszy jej do dziś. Obecnie Małgorzata sprawdza się w roli influencerki oraz prawdziwej bizneswoman. Warto bowiem wspomnieć, że niedawno premierę miała jej marka odzieży – Mrs Drama. Ponadto Gosię możemy zobaczyć również w programie Rozenek cudnie chudnie, w którym przedstawiona jest jej droga powrotu do formy sprzed ciąży. Co więcej, gwiazda spróbowała również swoich sił w aktorstwie, występując w filmie Patryka Vegi pt. Miłość, seks & pandemia.

Przez lata Małgorzata zebrała ogromną rzeszę fanów, o czym mogą świadczyć chociażby liczby na jej Instagramie. Profil gwiazdy obserwuje bowiem prawie 1,5 mln osób.

Zobacz także: Rozenek pokazała swój trening
Zobacz także: Małgosia w komplecie własnej marki

Małgorzata Rozenek ponownie w Meksyku

Małgosia wraz z rodziną po raz kolejny wybrała się do Meksyku. Jako aktywnie działająca influencerka, zdecydowała się relacjonować swoją podróż na Instagramie. Na profilu gwiazdy nie zabrakło zdjęć z lotniska czy relacji o samopoczuciu po przylocie na miejsce. Jak sama przyznała, wyjazd za granicę związany był m.in. z pracą.

Tym razem Gosia opublikowała również post z rodzinnymi zdjęciami. Uwagę przykuwa jednak fakt, że celebrytka pokazała się w pełni naturalnej wersji, bez makijażu. Tylko spójrzcie, jak się prezentuje!

Naturalny wizerunek Gosi nie umknął spostrzegawczym internautom, którzy zasypali gwiazdę mnóstwem komplementów. Wśród nich czytamy:

“W takiej wersji lubię Cię najbardziej! 🤍 naturalna i eteryczna! I do tego forma życia! 🔥🔥🔥”

“Gośka jaka Ty taka piękna jesteś!❤️ Love you i Was wszystkich Majdany 😘😘😘😘😘”

“Cudownie wyglądacie! 🔥”

Życzymy Małgosi udanego wyjazdu!

źródło: Instagram M_rozenek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej