Rozenek pokazała swoje ćwiczenia. „d… pali”

14 kwietnia 2021
Przez: : W.M.

Małgosia, która zachwyca formą kilka miesięcy po porodzie, pokazała nowe nagrania z treningu. Szczupła Rozenek zdradziła, jak dba o swoją formę.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan to od lat jedna z najbardziej popularnych par polskiego show-biznesu. W 2016 roku zakochani postanowili scementować swój związek i zostali małżeństwem. Od tego czasu wielkim marzeniem Małgorzaty i Radosława było wspólne dziecko. W czerwcu 2020 roku po wielu latach ich pragnienia się spełniły i na świecie pojawił się ich synek – Henryk.

Małgorzata nigdy nie ukrywała, że zarówno w poprzednich ciążach, jak i w tej ostatniej sporo przybrała na wadze. Tym razem w powrocie do formy Rozenek pomogli specjaliści. Niedawno widzowie oglądać mogli 1. sezon programu Rozenek cudnie chudnie, w którym Małgorzata pokazała, jak pod okiem ekspertów wraca do sylwetki sprzed ciąży.

Szczupła Rozenek pokazała, jak ćwiczy

Mały Henio pojawił się na świecie niespełna rok temu. Małgorzata, która po porodzie zmagała się z nadprogramowymi kilogramami, oczywiście wróciła już do ćwiczeń. Wiele miesięcy wyrzeczeń, mocnych treningów i wysiłku przyniosło spektakularne efekty. 42-letnia Rozenek-Majdan dosłownie zachwyca szczupłą sylwetką.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się płaskim brzuchem.

Ostatnio na swoim Instagramie Małgorzata pokazała kilka ćwiczeń, które wykonuje i które pomogły jej powrócić do szczupłej sylwetki. Do treningu zmotywowała także swoim obserwatorów.

„Niby proste, niby łatwe a d… pali 🔥 działacie?” – napisała na Instagramie Małgorzata

Fani Rozenek nie mogli nachwalić się, jak pięknie wygląda mama trojga dzieci.

piękna sylwetka”

„Pani Malgorzato podziwiam pani determinacje wyglada pani swietnie”

„Ekstra sylwetka , dużo ciężkiej pracy”

„jest Pani niesamowita”

Trudno nie zgodzić się z opiniami internautów. Z pewnością nie jedna świeżo upieczona mama chciałaby tak wyglądać niespełna rok po porodzie.

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej