Neffati Brothers: [kim są?, wiek, kariera, TikTok, Fame MMA, Instagram]

26 lipca 2022
Przez: : KS

Neffati Brothers to popularni tiktokerzy, którzy dołączyli do grona zawodników Fame MMA. Nie da się ukryć, że są na tyle charakterystyczni, że zwrócili na siebie dużą uwagę internautów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ich temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Bracia Neffati: kim są?

Trzeba przyznać, że Jamil i Jamel to naprawdę bardzo charakterystyczni twórcy, którzy w sieci działają już od jakiegoś czasu. Okazuje się, że przebojowi bracia pochodzą z Indii. Wiadomo również, że mają polsko-tunezyjski korzenie. Większość życia spędzili jednak w Wielkiej Brytanii. Można się spodziewać, że teraz coraz częściej będzie można spotkać ich także w Polsce.

W sieci można dotrzeć do informacji, że rozrywkowi bracia urodzili się 8 października 1993 roku. W związku z tym, w tym roku skończą 29 lat. Mimo wszystko, o ich życiu prywatnym wiadomo niewiele. Pierwszy z nich – Jamel ma córkę Nadię z Agnieszką, z którą jest w związku już od jakiegoś czasu. Natomiast Jamil i jego partnerka Karolina niebawem powitają na świecie swoje dziecko.

Neffati Brothers
Bracia Neffati

Zobacz także: Co wiemy o Szalonym Reporterze?

Neffati Brothers: kariera

Tak dużą rozpoznawalność bracia zyskali dzięki aktywności na TikToku. Ich twórczość zwykle opiera się na komediowych treściach. Co ciekawe, na chwilę obecną ich aktywność śledzi tam ponad 18 milionów użytkowników z całego świata. Jednym z ich znaków charakterystycznych są kolorowe włosy i liczne tatuaże na ciele.

Przed braćmi nowe wyzwanie, jakim jest walka na Fame MMA. Już podczas gali Fame MMA 15, która odbędzie się 26 sierpnia 2022 roku w Arenie Gliwice zawalczą z Warjatem Radkiem i Patrykiem Woźniakiem. Ich pojedynek będzie miał miejsce w kategorii duety, natomiast, jeśli któryś z zawodników nie będzie zdolny do dalszej walki, zakończy się 1 vs 1.

Bracia Neffati: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć konto braci Neffati na Instagramie pod nazwą @neffatibrothers. Ich aktywność śledzi tam ponad 489 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej