Szalony Reporter: [Tomasz Matysiak, kim jest, wiek, żona, Fame MMA, Instagram]

25 lipca 2022
Przez: : KS

Szalony Reporter, a właściwie Tomasz Matysik to  bez dwóch zdań ostatnimi czasy postać kontrowersyjna zwłaszcza w sieci. Sam mówi o sobie, że jedni go kochają, drudzy nienawidzą. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Szalony Reporter: kto to?

Wiele osób, zwłaszcza internautów zainteresowało się osobą Tomasza Matysiaka. w ostatnim czasie. Jak się okazuje, na temat jego życia prywatnego do tej pory wiadomo nadal niewiele. Tajemnicą pozostają informacje takie jak jego wiek, wzrost czy waga. Możemy być jednak pewni, że przed debiutem na Fame MMA, jeśli do niego dojdzie, dowiemy się więcej z życia tego twórcy.

Z social mediów Matysiaka można wywnioskować, że jego serce jest już zajęte. Mianowicie, często dodaje zdjęcia z piękną blondynką. Wiadomo, że jego partnerka ma na imię Kinga. Często wspólnie podróżują po świecie i poznają inne kultury.

Tomasz Matysiak
Szalony Reporter

Zobacz także: Kim jest Warjat Radek?

Szalony Reporter: kariera

Dużą popularność Matysiak zyskał dzięki materiałom, które publikuje na swoim TikToku. W ostatnim czasie, publikował tam, jak pomaga mieszkańcom Ukrain dostarczając najpotrzebniejsze przedmioty. Jednakże, duża grupa internautów posądziła go o niestosowne zdjęcia. Między innymi, tyczyło się to fotografii na tle budynków zniszczonych ostrzałem oraz upublicznienia wizerunku żołnierzy.

Jak się okazuje, mężczyzna prowadzi także swój sklep internetowy. Można tam zaopatrzyć się w między innymi koszulki.

Szansę Szalonemu Reporterowi zdecydowali się dać także włodarze federacji Fame MMA. Na debiut podczas 15. gali będzie miał okazję już 26 lipca 2022 roku. Tam, jeśli dojdzie do skutku jego walka czego go na pewno niełatwy przeciwnik. Mianowicie, być może zmierzy się z Jackiem Murańskim.

Szalony Reporter: Instagram

Matysiak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @szalony.reporter. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 36 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej