Gorące nowości w czerwcu 2022 na „Netflix”. Lista filmów i seriali!

4 czerwca 2022
Przez: : K.M.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, co w tym miesiącu warto dodać do swojej listy ulubionych filmów i seriali na platformie Netflix. Na co zwrócić szczególną uwagę? Zaraz wszystkiego się dowiecie!

Nowości na platformie

Netflix to zdecydowanie jeden z najlepszych portali, na którym możemy oglądać nie tylko premiery filmów, seriali, dokumentów, koncertów czy filmy animowane, ale również kultowe produkcje. Z początkiem miesiąca do serwisu trafiło mnóstwo premier, które bez dwóch zdań przyciągną miliony telewidzów przed ekrany. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę topowych produkcji! Jesteście ciekawi?

Zobacz także: Wpadki i skandale na tegorocznej gali Telekamer!

Netflix: Seriale

Jedną z premier, na którą czekają widzowie jest kultowy serial Peaky Blinders. Już 10 czerwca będziemy mogli obejrzeć szósty sezon produkcji. Jak potoczą się dalsze losy rodziny Shelby? Jesteśmy pewni, że to będzie jeden z najlepszych sezonów!

Z początkiem miesiąca na platformie pojawi się nowy serial Rząd: Królestwo, władza i chwała, a w roli głównej zobaczymy utalentowaną Sidse Babett Knudsen. Produkcja opowiada o karierze wysoko postawionej minister, której życie zmienia się w zaskakującym tempie. Serial będzie dostępny już od 3 czerwca.

Masz ochotę na komediowy serial? Zdecyduj się na Człowiek kontra pszczoła, gdzie w główną rolę wciela się niezastąpiony brytyjski komik Rowan Atkinson. Popularny Jaś Fasola kolejny raz rozbawi nas do łez. Premiera przewidziana jest na 24 czerwca.

Jakie seriale warto jeszcze obejrzeć? Koniecznie zerknijcie na: Na skrzydłach ambicji, Klub Zielonych Matek, Prywatność, Maldivas, She, Sąsiedzka wojna czy Królowa.

Filmy na Netflix czerwiec 2022

W tym miesiącu królują nie tylko seriale, ale również filmy, między innymi polska produkcja Iluzja, gdzie w głównej roli wystąpi Agata Buzek. Wciągający kryminał opowiada o losach marki, która po wielu miesiącach rozpoczyna poszukiwanie swojej zaginionej córeczki.

Kolejnym hitowym filmem jest Kolizja, jego premiera odbędzie się na Netflix 16 czerwca. Film opowiada o małżeństwie, którzy toczą walkę o życie swojej córki z groźnym gangsterem. To będzie HIT!

Człowiek z Toronto to film, który powinien spodobać się każdemu. Historia o biznesmenie, który przez przypadek zostaje wzięty za płatnego zabójcę. Świetna produkcja.

W tym miesiącu premierę będą miały również filmy takie jak: Przechwycenie, Rzut życia, Drzewa pokoju, Pajęcza głowa oraz Fatalna miłość. Dla fanów filmów i seriali dokumentalnych mamy: Policjant czy przemytnik: Sprawa Eirika Jensena, Jennifer Lopez: Halftime i Ben Crump: Po stronie obywateli. Każdy z nas znajdzie coś idealnego dla siebie!

Netflix: premiery czerwiec 2022
Premiery Netflix

A Wy, na którą z premier czekacie?

Źródło: Instagram, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej