Skandale i wpadki na gali Telekamer! Na ten temat huczało w mediach!

31 maja 2022
Przez: : M.J

Telekamery są jednymi z najważniejszych nagród w świecie polskiego show-biznesu. To właśnie w tym plebiscycie widzowie decydują, kto dostanie statuetkę. Podczas gali, która zawsze emitowana jest na żywo, nie brakuje zaskakujących wpadek oraz zabawnych sytuacji, które następnie szeroko komentowane są w mediach! Zobaczcie, skandale i wpadki na gali Telekamer!

Przedstawiamy Wam TOP 5 największych skandali i wpadek w historii Telekamer!

Doda przegraną Telekamer 2009

Doda w 2009 roku miała być jedną z tych osób, która pojawi się na scenie i odbierze swoją statuetkę Telekamery. To fani artystki oskarżyli organizatorów o oszustwo podczas ich głosowania. Według nich głosy oddawane na Dodę szły na konto innego z artystów. Dowodem na to miały być zwrotne SMS-y, w których głosując na piosenkarkę otrzymywało się podziękowanie za głos na Feel. To właśnie Feel zgarnął Telekamerę w 2009 roku.

Dorota Rabczewska podczas Telekamer
Dorota Rabczewska na Telekamerach 2009!

Wpadka Markowskiego i organizatorów podczas Telekamer 2020

Zeszłoroczna wpadka również odbiła się szerokim echem w mediach. Grzegorz Markowski miał wręczyć Telekamerę w kategorii Najlepszy Juror. Zdobyli ją Tomson z Baronem, niemniej jednak Markowski zapomniał przeczytać, kto zajął drugie i trzecie miejsce. Co więcej, obaj panowie otrzymali tylko jedną statuetkę, co nie uszło uwadze widzów.

Zobacz także: Markowski oraz Tomson i Baron w centrum uwagi podczas Telekamer!

Mocne dowcipy Ewy Błachnio i Roberta Górskiego

W 2016 roku Ewa Błachnio i Robert Górski na wizji nie przebierali w słowach i ostro potraktowali ówczesny rząd. Artyści zakpili m.in. z ojca Tadeusza Rydzyka oraz z ich ust mogliśmy usłyszeć m.in. poniższe słowa:

“Strach zaprosić dziś gwiazdę, nie wiadomo czy to gwiazda, czy uchodźca. Jeszcze o azyl poprosi. Albo jakieś choróbsko przywlecze”.

Ewa Błachnio i Robert Górski
Ewa Błachnio i Robert Górski na Telekamerach 2016!

Zniszczona figura Telekamery przez gwiazdy

Jak donosiły media, w 2015 roku Pan Telekamera został zniszczony przez gwiazdy. Wielka styropianowa figura została bez głowy, a całą winę zrzucono na Beatę Tadlę oraz Jarosława Kreta. Choć żadne z nich nie przyznało się do winy, to ta historia nadal jest wspominana przez media.

Zniszczona statuetka Pana Telekamery podczas jednej z gal!
Zniszczona statuetka Pana Telekamery!

Zakłócona transmisja Telekamery 2019

Podczas Telekamer to widz decyduje o tym, kto otrzyma statuetkę. Gala przez kilka lat była relacjonowana tylko w sieci, co wyraźnie wywołało oburzenie wśród osób, które nie mogły zobaczyć na żywo gwiazdy, na którą oddali swój głos.

Transmisja Telekamery 2023 odbędzie się 25 maja o godzinie 20:00 na antenie TV PULS!

Źródło: Instagram, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej