Nicola Müller: [wiek, kariera, The Voice of Poland 14, Instagram]

23 października 2023
Przez: : K.M.

Nicola Müller to kolejna z uczestniczek najnowszej edycji programu muzycznego The Voice of Poland, która zakwalifikowała się do odcinków na żywo. Poznajcie szczegółowe informacje na jej temat.

Nicola Müller: wiek

Wokalistka pochodzi z Płotów, ukończyła studia kosmetologiczne. Uczy się również na kierunku pielęgniarstwo i pracuje w placówce medycznej jako recepcjonistka.

Nicola Müller: kariera

Nicola podczas Przesłuchań w ciemno wykonała utwór Gossip, który powalił wszystkich jurorów. Ostatecznie swoje fotele odwrócili Lanberry, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk, a dziewczyna trafiła ostatecznie do drużyny Marka. W pierwszej bitwie Müller zaśpiewała z Zuzanną Wysocką i Klaudią Danielewicz utwór Sweet Home Chicago, a z programem pożegnała się Wysocka. W kolejnym etapie dziewczyny otrzymały piosenkę Wrecking Ball Miley Cyrus. Decyzja musiała być jedna: Nicola przechodzi do etapu Nokaut! Dostała utwór Deeper z repertuaru Elli Eyre, poradziła sobie z nim doskonale i już 4 listopada zobaczymy Nicolę w odcinkach na żywo.

Nicola Müller: The Voice of Poland 14

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych talent show, który od ponad 12 lat emitowany jest na antenie TVP2. Program odkrywa muzyczne talenty z całej Polski, a uczestnicy zawalczą o kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, tytuł Najlepszego głosu w Polsce, a także o 50 tysięcy złotych. Jednak, aby zdobyć te nagrody, wokaliści muszą przejść przez precastingi, przesłuchania w ciemno, bitwy, nokauty oraz odcinki na żywo. Program doczekał się również edycji The Voice Kids oraz The Voice Senior.

Zobacz także: Antoni Zimnal – szczegółowe informacje na temat finalisty The Voice of Poland 14

Nicola Müller: Instagram

Nicola uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, do jej ulubionego portalu należy Instagram. Wokalistkę możemy tam znaleźć pod nazwą @nicolamullerofficial. Liczba jej followersów z dnia na dzień się zmienia, obecnie ma ich ponad 1676.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej