Julia Sobczyńska: [wiek, Top Model, partnerka, Instagram]

17 września 2021
Przez: : KS

Julia Sobczyńska to jedna z uczestniczek 10. edycji programu Top Model. Dziewczyna duże wrażenie zrobiła nie tylko na jurorach, ale także na zgromadzonych przed telewizorami widzach. Co wiadomo o finalistce jubileuszowego sezonu Top Model?

Julia Sobczyńska: wiek

Na oficjalnej stronie stacji TVN możemy znaleźć kilka szczegółów na temat wszystkich uczestników najnowszej edycji programu Top Model. Stamtąd dowiadujemy się, że Julia ma 22 lata. Dziewczyna pochodzi z gminy Widawa położonej w powiecie łaskim.

Julia po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli, zdecydowała się podjąć studia na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym. Jej największymi pasjami są akwarystyka oraz podróżowanie.

Okazuje się, że na castingu dziewczyna pojawiła się ze swoją narzeczoną Judytą. Ich związek trwa od stycznia 2019 roku. Julia wyznała, że jej partnerka zawsze dodaje jej pewności siebie, a będąc  z nią, czuje że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Finalistka Top Model dodała także, że ich relacja ukształtowała jej charakter.

Zobacz także: Co wiemy o uczestniku Top Model 10 Kacprze Jasińskim?

Julia Sobczyńska: Top Model

Dziesiąta edycja Top Model pojawiła się na antenie TVN-u jesienią 2021 roku. Po ciężkich castingach i boot campie, jurorzy wyłonili najlepszych uczensikow, kotrzy zmaieszkali dw domu modelem i modeli.

Jedną z uczestniczek, która razem z Nicole oraz Dominiką dostała się do finału 10. edycji Top Model, jest właśnie Julia Sobczyńska. Dziewczyna zgłosiła się do programu, ponieważ jest świadoma swoich atutów. Uważa także, że to doskonała okazja, żeby je wykorzystać.

22-latka mierzy 177 cm, a jej wymiary to 83/61/89.

Julia Sobczyńska Top Model
Czy Julii Sobczyńskiej uda się dojść do samego finału Top model 10?

Julia Sobczyńska: Instagram

Julia z Top Model 10 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @julia__sobczynska. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam ponad 31 tysięcy użytkowników.

źródło: Instagram Julii Sobczyńskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej