Nie żyje gwiazda „Gogglebox”. Tragiczne wieści…

10 lutego 2024
Przez: : M.J

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o przykrych doniesieniach na temat gwiazdy Gogglebox – mamy Izabeli Zeiske, która przebywała w szpitalu, a której stan bardzo się pogorszył. Dziś niestety stało się najgorsze. Smutną informację przekazała córka w swoich mediach społecznościowych.

Zły stan zdrowia mamy Izabeli Zeiske

Izabela Zeiske wraz z synem Joachimem w ostatnich czas martwili się o zdrowie mamy Izy, która ze względu na poważną chorobę trafiła do szpitala. Uczestniczka Gogglebox, która niejednokrotnie w programie występowała ze swoją mamą, przekazała smutne wieści poprzez TikToka i nie ukrywając smutku przyznała, że jej mama, a babcia jej syna przebywa w szpitalu. Stan kobiety był bardzo ciężki. Izabela apelowała o modlitwę i wsparcie:

Moja mama jest bardzo chora. Cały dzień spędziliśmy w szpitalu. Proszę was o modlitwę, o wsparcie. Jestem zrozpaczona, błagam was o zdrowie dla mojej mamy” – powiedziała Izabela Zeiske ze łzami w oczach, apelując do swoich fanów o wsparcie i modlitwę.

Zobacz także: Przykre wieści. Gwiazda Gogglebox w szpitalu! Poproszono o modlitwę!

Zmarła gwiazda Gogglebox – mama Izabeli Zeiske

Wszyscy fani Izy i Joachima trzymali mocno kciuki za mamę kobiety, by jej stan się polepszył. Niestety dziś Izabela przekazała tragiczne wieści. Jak się okazuje, mama Izabeli zmarła w szpitalu.

Gwiazda Gogglebox opublikowała serię rodzinnych zdjęć i zdecydowała się na wzruszający wpis, który łapie za serca:

“Serce nasze przepełnia żal,smutek…rozpacz😪🖤
Dzisiaj przestało bić pełne miłości,oddania SERDUSZKO🖤🖤🖤 naszej ukochanej MAMUCHNY I BUNI..🖤🖤🖤
Życie zaczyna się i kończy, ale dla najbliższej osoby nie ma wieku i obojętnie ile ma lat zawsze jest to za mało ,a ból rozsadza serce i wnętrze.😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤
MAMUNIU byłaś ogromnie troskliwą , kochającą beż,granic ,oddaną beż reszty Matką i Babcią…..
Nie wiem jak poradzimy sobie beż CIEBIE……
😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪🖤😪”

Składamy Izabeli i Joachimowi oraz całej rodzinie zmarłej wyrazy głębokiego współczucia i życzymy dużo siły w tym trudnym dla nich czasie.

Źródło: Instagram Izabeli Zeiske

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej