Nie żyje gwiazda popularnego serialu “Alf”

11 lipca 2024
Przez: : W.M.

Do mediów trafiła informacja o śmierci aktora, który zyskał ogromną popularność, grając w serialu “Alf”. Benji Gregory w hitowej produkcji grał najmłodszego członka rodziny, który przyjaźnił się z tytułowym bohaterem. Były aktor zmarł w wieku 46 lat.

Nie żyje Benji Gregory

Benji Gregory, znany z roli najmłodszego syna w popularnym serialu komediowym “Alf”, zmarł w wieku 46 lat. Informacja o jego śmierci została przekazana przez jego siostrę. Serial “Alf”, emitowany w latach 80., zdobył ogromną popularność i przyniósł rozpoznawalność aktorom, którzy w nim grali, w tym młodemu Benjiemu Gregory’emu.

“Alf” to amerykański sitcom, który opowiadał o przygodach kosmity z planety Melmac, który awaryjnie ląduje na Ziemi i zostaje przygarnięty przez rodzinę Tannerów. Serial był niezwykle popularny, a postać Alfa stała się ikoną popkultury. Rola Briana Tannera, najmłodszego członka rodziny, przyniosła Benjiemu Gregory’emu dużą popularność. Jego postać była bliskim przyjacielem Alfa, co uczyniło go ulubieńcem widzów.

Po zakończeniu przygody z “Alfem”, Benji Gregory zagrał jeszcze w kilku produkcjach, takich jak “Strefa mroku”, “Jumpin’ Jack Flash”, “Ostatnia ucieczka” i “Drużyna A”. Mimo to, aktorstwo nie stało się jego życiową ścieżką. Gregory zdecydował się na karierę wojskową i wstąpił do marynarki wojennej.

Tragiczna śmierć aktora z serialu “Alf”

Benji Gregory zmarł nagle 13 czerwca 2024 roku, lecz informacja o jego śmierci dotarła do mediów dopiero teraz. Przekazała ją siostra aktora, Rebecca Hertzberg-Pfaffinger, w rozmowie z “New York Times”. Aktor i jego pies zostali znalezieni martwi w samochodzie zaparkowanym na parkingu w miejscowości Peoria w Arizonie.

Rodzina podejrzewa, że Gregory zasnął w pojeździe i doznał udaru cieplnego, co doprowadziło do jego śmierci, ale warto podkreślić, że śledczy nie podali jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci 46-latka.

Benji Gregory urodził się 26 maja 1978 roku. Jego rola w serialu “Alf” uczyniła go jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych aktorów lat 80. Choć później odszedł od świata show-biznesu, wielu widzów już za zawsze pamiętać go będzie z roli w popularnym serialu.

Benji Gregory zmarł nagle w wieku 46 lat, a jego śmierć jest ogromnym ciosem dla rodziny, przyjaciół i fanów.

Serial Alf, fot. Wikipedia
Serial Alf, fot. YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej