Nie żyje polski raper Grem. Wojciech Lulek zmarł w wieku 38 lat przez zakażenie koronawirusem

28 grudnia 2021
Przez: : W.M.

Nie żyje Wojciech Lulek, znamy fanom jako Grem. Krakowski raper zmarł w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia 26 grudnia. Mężczyzna miał 38 lat.

Wojciech Lulek

Wojciech Lulek od wielu lat rozwijał swoją karierę muzyczną. Przygodę z muzyką rozpoczął już w 1998 roku z formacją 4hmalinah. Gdy grupa rozpadła się, niedługo później założył zespół 4HM.

Krakowski raper był także członkiem projektu Grad Gromów.

W ubiegły poniedziałek media poinformowały o niespodziewanej śmierci mężczyzny. Wojciech Lulek znany jako Grem zmarł w wieku zaledwie 38 lat.

Nie żyje Grem

Śmierć Wojciecha Lulka wstrząsnęła bliskimi mężczyzny oraz środowiskiem hip-hopowym. Grem zmarł 26 grudnia 2021 w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz także: Co bylo powodem śmierci Żory Korolyova?

Swojego przyjaciela pożegnał w mediach społecznościowych m.in. przyjaciel Szymon “Simonu” Ryczko, który opublikował wzruszający wpis na swoim Facebooku.

„Spoczywaj w pokoju kolego i nauczycielu. Gdyby nie Grem pewnie nigdy nie chwyciłbym za mikrofon, nie zagrał tylu koncertów i przede wszystkim nie odbył tylu zajmujących rozmów o wszystkim i niczym z gościem, który z idola stał się dobrym kolegą i nigdy nie traktował mnie z góry mimo różnicy wieku i doświadczenia. Psiakrew” – napisał Simonu

Według informacji, jakie podaje Gazeta Krakowska, powodem śmierci 38-letniego rapera był COVID-19.

Rodzinie i bliskim składamy głębokie wyrazy współczucia

źródło: Gazeta Krakowska/Facebook Simonu/YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz