Połącz się z nami

Nie żyje sobowtór Kim Kardashian. Joselyn Cano zmarła w wieku 29 lat

Nie żyje sobowtór Kim

Wiadomości

Nie żyje sobowtór Kim Kardashian. Joselyn Cano zmarła w wieku 29 lat

Nie żyje sobowtór Kim Kardashian. Gwiazda znana była głównie na Instagramie, gdzie pokazywała swoje luksusowe życie. 29-latka zmarła w wyniku komplikacji po kolejnej operacji plastycznej.

Kim Kardashian to amerykańska aktorka, celebrytka i modelka, która przez swój charakterystyczny wygląd, głównie figurę, jest inspiracją dla wielu kobiet. Jej profil obserwuje prawie 200 mln osób i nie da się ukryć, że Kim swoim wyglądem kreuje światowe krzyki mody. Jedną z osób inspirujących się Kim była Joselyn Cano, 29-letnia Meksykanka, która przeszła szereg operacji plastycznych i zabiegów, aby wyglądać podobnie do Kim. Znana była głównie jako sobowtór Kim Kardashian.

Zobacz także: Kim Kardashian i Kendall Jenner wyśmiane na rozdaniu Emmy!

Nie żyje sobowtór Kim Kardashian

Joselyn Cano pochodziła z Meksyku. Znana była w sieci jako „meksykańska Kardashianka”, ponieważ w bardzo krótkim czasie upodobniła się do słynnej Kim Kardashian. Mnóstwo zabiegów i operacji dało efekt bardzo podobny do słynnej modelki. Nie da się ukryć, że ich figury są niemalże identyczne. Joselyn była modelką. Mieszkała w Newport Beach w Kalifornii i studiowała mikrobiologię na Uniwersytecie Stanowym San Diego. Działała głównie na Instagramie, gdzie w bardzo szybkim tempie zyskała sobie ogromną rzeszę fanów. Na swoim profilu pokazywała nie tylko odważne zdjęcia eksponujące figurę, ale także chwaliła się swoim luksusowym życiem, drogimi podróżami i markowymi stylizacjami.

View this post on Instagram

A post shared by Joselyn Cano 🧿 (@joselyncano)

Niestety do mediów dotarła smutna wiadomość, że sobowtór Kim Kardashian nie żyje. Powodem śmierci były komplikacji po kolejnej operacji plastycznej. Konkretnie mowa o tzw. brazylijskim liftingu pośladków. Zabieg odbył się w jednej z kolumbijskich klinik. Brytyjski dziennik „The Sun” informuje, że w tym tygodniu prawdopodobnie na Facebooku odbędzie się relacja na żywo z pogrzebu Joselyn.

Warto zauważyć, że gdy media obiegła informacja o śmieci 29-latki, jej popularność jak i liczba obserwatorów na Instagramie ogromnie wzrosła. Obecnie jej profil śledzi blisko 13 mln osób z całego świata.

Rodzinie i najbliższym Joselyn Cano składamy najszczersze kondolencję.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry