Nie żyje znana aktorka. Ciało 61-letniej kobiety wyłowiono z rzeki

30 czerwca 2022
Przez: : W.M.

W niedzielny poranek policji wyłowiła z rzeki Świętego Wawrzyńca ciało kobiety. Wkrótce okazało się, że jest nią Mary Mara – znana amerykańska aktorka, która występowała w takich produkcjach jak Ostry dyżur czy Prawo i porządek.

Znana aktorka utonęła w rzece

Od kilku od media na całym świecie informują o śmierci znanej i cenionej aktorki. W niedzielę w godzinach porannych policjanci w stanie Nowy Jork w mieście Cape Vincent wyłowili z rzeki Świętego Wawrzyńca ciało zmarłej kobiety. Wkrótce potwierdzono, że odnalezione zwłoki należą do znanej amerykańskiej aktorki, którą była Mary Mara.

Zobacz także: Okoliczności śmieci Natalii Madejczyk z You Can Dance. Rodzice przerwali milczenie.

Wciąż trwa śledztwo, które ma pomóc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci 61-letniej kobiety. Jak podają lokalni funkcjonariusze, wyklucza się udział osób trzecich, co wskazuje na to, że prawdopodobnie Mara utonęła podczas kąpieli w rzece. Aktorka w weekend przebywała u swojej siostry w domku letniskowym, a w niedzielny poranek miała pojechać nad pobliską rzekę, żeby odpocząć i poćwiczyć.

Kim była Mary Mara?

Po śmierci aktorki jej menedżer Craig Dorfman, w oświadczeniu dla Variety, wyrażał głębokie ubolewanie.

„Mary była jedną z najwspanialszych aktorek, jakie kiedykolwiek poznałem. Była elektryzująca, zabawna; była prawdziwą indywidualnością. Wszyscy ją kochali. Będzie nam jej brakowało” – powiedział

Mary Mara urodziła się w 1960 roku. Na swoim koncie miała udział w licznych produkcjach zarówno serialowych jak i filmowych. Widzowie z pewnością pamiętają ją z ról w takich serialach jak Ostry dyżur, Prawo i porządek, Siódme Niebo, Ally McBeal, Lost, czy Dexter. Ostatni raz na ekranie pojawiła się w filmie Break Even z 2020 roku, po czym udała się na emeryturę.

źródło: Variety/Instagram/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej