Nie żyje znany model. Ciało 35-latka znaleziono pod jego apartamentem

17 marca 2023
Przez: : W.M.

Jeff Thomas nie żyje. Mężczyzna pracował jako model i był znanym influencerem na Instagramie. Chociaż oficjalnie policja nie podała, co był przyczyną śmierci Thomasa, wiele wskazuje na to, że model mógł targnąć się na swoje życie.

Kolejne smutne wieści obiegły media na całym świecie. Zmarł znany model, który brał udział w licznych kampaniach reklamowych. Informacje o śmierci Jeffa Thomasa jako pierwszy przekazał amerykański serwis TMZ.

Portal przekazał, że ciało 35-latka znaleziono na chodniku przed apartamentowcem w Miami, gdzie mieszkał. Jak przekazywali świadkowie tragedii do której doszło, mężczyzna miał wyskoczyć z balkonu swojego mieszkania.

Serwis TMZ dodaje, że przeprowadzona została już sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyn zgonu Jeffa, jednak śledczy nie przekazali jej wyników do wiadomości publicznej. Według zeznań świadków zdarzenia, wiele wskazywać może jednak na to, że 35-letni model popełnił samobójstwo.

Kim był Jeff Thomas?

Jeff Thomas pracował jako model i aktor. Dodatkowo mężczyzna prowadził własną agencję konsultingową One Popsicle, która działała na rynku sztuki współczesnej.

Zmarłego modela obserwowało na Instagramie ponad 124 tys. internautów. Gdy informacje o jego śmierci obiegły media, pod ostatnimi postami, w których chwalił się efektami sesji zdjęciowych, pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami od jego bliskich i fanów.

Jeff swój ostatni post na Instagramie zamieścił 8 marca. Wówczas nic nie mogło zwiastować, że wydarzy się taka tragedia.

Zobacz także: Nie żyje aktor z “M jak Miłość”. Zmarł w wieku 65 lat…

źródło: TMZ/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej