Niesamowite wieści z Pałacu Buckingham! Księżniczka spodziewa się dziecka!

29 września 2020
Przez: : M.J

Pałac Buckingham ogłosił szczęśliwą nowinę. Jak się okazuje, królowa Elżbieta II spodziewa się już dziewiątego prawnuka! Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej w sieci, pojawiło się oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że już na początku 2021 roku dołączy do niej kolejny członek! Zobaczcie! Niesamowite wieści z Pałacu Buckingham!

Nie da się ukryć, że Brytyjska rodzina królewska wzbudza ogromne emocje. Każdy ich ruch jest śledzony przez media niemal na całym świecie. Królowa Elżbieta II ma bez wątpienia wiele powodów do dumy. Elżbieta i Filip doczekali się czwórki dzieci, a już na początku 2021 roku przywitają w swojej rodzinie dziewiątego prawnuka.

Niesamowite wieści z Pałacu Buckingham!

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Twitterze pojawiło się oświadczenie. Wnuczka królowej, księżniczka Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank zostaną rodzicami. Księżniczka Eugenia jest dzieckiem syna królowej, księcia Andrzeja i jego małżonki Sary. Dodajmy, że oni po raz pierwszy zostaną dziadkami:

“Jej Królewska Wysokość księżniczka Eugenia i pan Jack Brooksbank mają wielką przyjemność ogłosić, że spodziewają się dziecka na początku 2021 roku. Książę Yorku i Sarah, księżna Yorku, państwo Brooksbank oraz królowa i książę Edynburga są zachwyceni tą wiadomością.” – Czytamy w oświadczeniu Pałacu Buckingham.

Eugenia i Jack stanęli na ślubnym kobiercu niecałe dwa lata temu. Co więcej, na Instagramie księżniczki Eugenii również pojawiło się urocze zdjęcie dziecięcych bucików, a w opisie możemy przeczytać, że nie posiadają oni się ze szczęścia:

“Jack i ja jesteśmy podekscytowani początkiem 2021 roku”

Za każdym razem wieść na temat powiększenia się rodziny królewskiej jest szeroko komentowana w mediach. Zaznaczmy, że nowonarodzone dziecko będzie dopiero 11. w kolejce do objęcia tronu. Pierwszy w kolejności jest książę Karol, który jest pierwszym dzieckiem królowej. Jak się również okazuje, nowy potomek rodziny królewskiej nie będzie nosił tytułu Jego lub Jej Królewskiej Wysokości. Jack Brooksbank również nie ma go przed swoim imieniem i nazwiskiem.

Jesteście fanami rodziny królewskiej?

Zobaczcie również: Awantura w Pałacu! Bójka Meghan i Kate! Finał jest zaskakujący!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej