Agnieszka Hyży porównała swoje ciążowe zdjęcia! Jak zmieniła się na przestrzeni lat?

11 października 2021
Przez: : M.J

Już niebawem Agnieszka Hyży wraz z Grzegorzem Hyżym na świecie przywitają swoją pierwszą, wspólną pociechę. Na Instagramie prezenterki pojawił się ostatnio kolaż zdjęć, na którym porównała swoje dwa ciążowe zdjęcia, które wiele łączy. Musimy przyznać, że Aga w stanie błogosławionym wygląda olśniewająco.

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Prezenterka stacji Polsat, która od lat jest obecna w polskim show-biznesie, doskonale potrafi chronić swojej prywatności. Agnieszka Hyży już niejednokrotnie pokazała, że jej życie nie kręci się tylko wokół mediów społecznościowych. Niemniej jednak od kiedy ogłosiła, że jest w ciąży coraz śmielej zamieszcza na swoim profilu kolejne posty.

Agnieszka Hyży
Sesja ciążowa Agnieszki Hyży.

Choć Agnieszka i Grzegorz jakiś czas temu zniknęli z mediów społecznościowych, to powrócili do swoich obserwatorów z wielkim przytupem. Aga wówczas ogłosiła, że jest w stanie błogosławionym publikując ciążowe zdjęcia.

Zobacz także: Agnieszka Hyży opowiedziała o utraconych ciążach. Poruszający wpis!

Tym razem na Instagramie przyszłej mamy pojawił się kolaż zdjęć. Oba zdjęcia dzieli 9 lat. Agnieszka z pierwszego małżeństwa ma córkę Martę, która przyszła na świat w 2013 roku.

Zdjęcia ciążowe Agnieszki Hyży

Aga równe 9 lat temu również była w ciąży. Co więcej, wówczas miała okazję być na tej samej uroczystości, w sukience od tej samej projektantki. Jak widzimy, czas dla 36-latki stanął w miejscu, jednak jak podkreśliła, wydarzenia w jej życiu spowodowały, że jest zupełnie inną kobietą:

“Znajdź różnicę 🤗 Te zdjęcia dzieli … równe 9 lat‼️. Historia zatoczyła koło. Ta sama uroczystość @gwiazdydobroczynnosci , to samo miejsce, ta sama projektantka @violapiekut , ta sama … i zupełnie inna ja 🤔. Ile się wydarzyło, ile się przeżyło , ile się doświadczyło… Ale emocje jakie nosi się w sobie w tych ostatnich chwilach błogosławionego stanu są zawsze tak intensywne i wyjątkowe 🥰”

Aga w stanie błogosławionym wygląda kwitnąco, co również zgodnie przyznali internauci.

“Kwitnąca wtedy, kwitnąca dziś. Lecz dziś jakby zdecydowanie bardziej! ⭐️⭐️⭐️”

“Kobieta jak wino ❤️ 👌”

Ciążowe zdjęcia Agnieszki Hyży.
Agnieszka Hyży 9 lat temu i dziś.

Źródło: Instagram Agnieszki Hyży

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej