Nikodem Rozbicki pokazał brata! 19-latek to istna kopia aktora!

21 września 2021
Przez: : M.S.

Partner Julii Wieniawy pokazał członka swojej rodziny i nie da się ukryć, że brat Rozbickiego wygląda, jak on kilka lat wstecz! Zobaczcie przystojnego 19-latka!

Co wiemy o Nikodemie Rozbickim?

Nikodem Rozbicki to bez wątpienia jeden z najprzystojniejszych aktorów w polskim show-biznesie. Rozpoczynał swoją karierę od epizodycznych ról w serialach i m.in Ojcu Mateuszu, Singielce. Jednak rozpoznawalność mu przyniosły role w Listach do M, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3’, a także ,Bejbi blues. Aktualnie Rozbicki gra jedną z głównych ról w serialu Chyłka. Nikodem kilka lat temu brał udział w najpopularniejszym tanecznym show Taniec z Gwiazdami, gdzie u boku swojej partnerki Agnieszki Kaczorowskiej zdobył 6. miejsce. Poza aktorstwem Nikodem interesuje się również muzyką, którą sam tworzy.

Zobacz także: Wieniawa i Rozbicki tak samo ubrani!

Prywatnie, aktualnie Rozbicki jest chłopakiem Julii Wieniawy, a ich związek przez pewien czas był skrywany. Wcześniej Nikodem spotykał się między innym z Julią Kuczyńska (Maffashion) oraz Milą Calmel.

Rozbicki nie jest zbyt wylewny w mediach i nie prowadzi aktywnego życia w social mediach. Chociaż od czasu, kiedy spotyka się z Wieniawą jego aktywność na Instagramie nieco wzrosła. Zakochani ostatnio wybrali się w podróż po Europie, co relacjonowali w swoich social mediach. Nie da się ukryć, że związek z Julką przyniósł Rozbickiemu większą popularność.

Brat Nikodema Rozbickiego to jego kopia!

Nikodem ma dwóch braci, jednego z nich 19-letniego Tymoteusza, Rozbicki pokazał na swoim Instagramie. Aktor wraz ze swoim młodszym bratem nagrał teledysk, którego premiera odbędzie się w październiku.

“zrobiliśmy klip! Premiera w październiku! 🌊”

Kim jest brat Nikodema Rozbickiego?
Nikodem Rozbicki z bratem Tymoteuszem

Nie da się ukryć, że brat Nikodema to prawdziwy przystojniak i jest do aktora łudząco podobny! Pod zamieszczonym zdjęciem pojawiły się komentarze od internautek, które nie kryły zachwytu nad młodszym bratem aktora.

“Jesteście jak dwie krople wody 🙈”

Też jesteście pod wrażeniem podobieństwa brata do Nikodema? My bardzo!

Źródło: Instagram Nikodema Rozbickiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej