Połącz się z nami

„Ninja Warrior”: Karolina Gilon zdecydowała się na odważny krok – tego nie spodziewał się nikt!

Karolina Gilon w Ninja Warrior

Rozrywka

„Ninja Warrior”: Karolina Gilon zdecydowała się na odważny krok – tego nie spodziewał się nikt!

Ninja Warrior to hit stacji Polsat. Widzowie obserwują zmagania uczestników, pokonujących tor przeszkód. Podczas finałowego odcinka prowadząca program, Karolina Gilon zaskoczyła wszystkich! Co zrobiła?

Zobacz także: Nie żyje uczestnik Ninja Warrior

Hitowa produkcja Polsatu

Ninja Warrior to wyjątkowa produkcja, podczas której widzowie mogą podziwiać zmagania wysportowanych uczestników. Ich zadaniem jest przejście toru przeszkód, wymagającego niezwykłej sprawności fizycznej. Produkcja doczekała się już 3. edycji i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Przypominamy, że finał 3. edycji odbędzie się już dzisiaj, czyli we wtorek 13 kwietnia o godzinie 20:05 w Polsacie. Zwycięzca otrzyma tytuł NINJA, mosiężną statuetkę, a także 150 tys. złotych. Aby wygrać, musi wspiąć się po 23-metrowej linie w ciągu zaledwie 45 sekund.

Zobacz także: Uczestnik Love Island wystąpi w Ninja Warrior

Karolina Gilon zszokowała wszystkich

Karolina jest znaną modelką i prezenterka telewizyjna. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w 5. edycji programu Top Model. Jej kariera szybko nabrała tempa, a obecnie gwiazda świetnie sprawdza się w roli prowadzącej. Karolina stała się gospodynią takich produkcji jak Druga twarzNinja Warrior czy Love Island. Wyspa miłości. Na swoim koncie ma także rolę w serialu Miłość na bogato.

Przed nami wielki finał 3. edycji programu. Do sieci wyciekły zdjęcia, na których widać, jak Karolina Gilon… skacze do wody! Prezenterka zdecydowała się na niezwykle odważny krok.

„Do wody możemy skakać na główkę, na nogi, na bombę i okazuje się, że także… na Karolinę @karolinagilonofficial! 😂 Tylko w aplikacji Ninja Warrior Polska znajdziecie jedyny w swoim rodzaju skok naszej prowadzącej Karoliny do basenu Ninja Warrior! 👋” – czytamy na Instagramie produkcji.

Karolina Gilon w Ninja Warrior
Karolina Gilon wskoczyła do basenu

Spodziewaliście się?

źródło: Youtube, Instagram Ninjawarriorpolska, Karolinagilonofficial

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry