Norman Parke: [wiek, KSW, Fame MMA, walki, Instagram]

29 marca 2021
Przez: : KS

Norman Parke to zawodnik mieszanych sztuk walki, o którym w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Wszystko dlatego, że już niebawem podczas gali Fame MMA zmierzy się z Kasjuszem Don Kasjo Życińskim. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Norman Parke: wiek

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma zawodnik MMA. Otóż, w sieci można dotrzeć do informacji, że Parke urodził się 22 grudnia 1986 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 34 lata. Wiadomo także, że pochodzi z Irlandii Północnej. Nie da się ukryć, że sportowiec ma na swoim koncie naprawdę imponujące wyniki. Oprócz tego, cieszy się również dużą sympatią nie tylko w Polsce, ale także zagranicą.

https://www.instagram.com/p/CM4_YKfLYv9/

Zobacz także: Co wiemy o Kasjuszu Don Kasjo Życińskim?

Norman Parke: KSW

Irlandczyk ma na swoim koncie występy w kilku federacjach. Między innymi, walczył także w UFC – najlepszej i najbardziej prestiżowej organizacji na świecie. Bilans jego walk może robić naprawdę duże wrażenie. Dotychczas do ringu wszedł 37 razy. Co ciekawe, jako zwycięzca wyszedł z niego aż 28 razy. Nie oznacza to, że jest niepokonany. Polska widownia na pewno zapamiętała go, kiedy przed walką z Mateuszem Gamrotem przekroczył dopuszczalna wagę o 1,5 kg oraz kiedy zrezygnował z walki z nim, ponieważ Polak nieumyślnie wsadził mu palce w oko. Przez prawie rok był mistrzem federacji KSW w wadze lekkiej.

https://www.instagram.com/p/CJTy2kgl8pK/

Norman Parke: Fame MMA

Już oficjalnie wiadomo, że Parke zawalczy podczas gali Fame MMA 10. Jego rywalem będzie Kasjusz Don Kasjo Życiński. Nie da się ukryć, że atmosfera pomiędzy nimi od dłuższego czasu jest już napięta. Panowie niejednokrotnie wdawali się w potyczki słowne. Co ciekawe, ich pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej. Zawodnik, który okaże się lepszy wyga kilogramową sztabkę złota.

Parke i Don Kasjo na konferencji przed Fame MMA 10

Norman Parke: Instagram

Sportowiec prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @storminnorman6116. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 147 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz