Połącz się z nami

Nowa edycja programu Projekt Lady już niebawem!

Rozrywka

Nowa edycja programu Projekt Lady już niebawem!

Już wkrótce będziemy mogli oglądać kolejną edycję programu „Projekt Lady”. Kiedy wystartuje 4 sezon TVN-owskiego hitu, którego prowadzącą jest elegancka Małgorzata Rozenek? Przeczytaj szczegóły!

W ostatnich dniach, Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie zamieściła informacje, że w niedalekiej przyszłości na ekranach telewizorów zobaczymy kolejną, czwartą już, edycję programu „Projekt Lady” – wielkiego hitu stacji TVN. Na Instagramie Małgosi można obejrzeć pierwsze zdjęcia oraz nagrania z planu nowej czołówki tego show. Na oglądanych materiałach Rozenek prezentuje się niczym prawdziwa dama – ubrana jest w dystyngowany szary płaszcz oraz elegancką białą suknię długą aż do ziemi.

Według uzyskanych informacji, czwartą odsłonę programu na ekranach telewizorów będziemy mogli oglądać już w czerwcu tego roku. Tak samo jak w poprzednich edycjach kilkanaście szalonych i zbuntowanych dziewczyn przybędzie do rezydencji w podwarszawskim Konstancinie, która przez kilka tygodni stanie się ich domem i miejscem nauki dobrych manier. Nabieranie ogłady będzie odbywać się pod czujnym okiem dobrze znanych mentorek: Ireny Kamińskiej – Radomskiej, Tatiany Mindewicz – Puacz oraz naturalnie Małgorzaty Rozenek. Możemy mieć pewność, że i w tym sezonie produkcja przy wyborze kandydatek na damy stawiała przede wszystkim na osobowość, ale liczyła się też siła i odwaga – zatem czwarta edycja na pewno będzie aż buzowała od emocji.

Mentorki oraz Małgosia na pewno i tym razem zaproszą do współpracy najlepszych specjalistów i wszyscy wspólnie postarają się, aby uczestniczki także i tej edycji wyniosły z programu jak najwięcej dla siebie. Na pewno będzie to dla nich bardzo ciekawy i niezapomniany czas – spotkają wielu interesujących ludzi, odwiedzą ciekawe miejsca, będą robiły rzeczy, których nie podjęłyby się same na co dzień, będą pracować nad dobrymi manierami, opanowaniem, sumiennością i subordynacją.

W „Projekcie Lady” każda z dziewczyn dostaje ogromną szansę na to, aby z dzikuski i buntowniczki przemienić się na oczach milionów telewidzów w pewną siebie kobietę z klasą. Wszystkie uczestniczki zdają sobie jednak na pewno sprawę z tego, że tylko jedna z nich otrzyma główną nagrodę (trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii) i zdobędzie tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Możemy być zatem pewni, że rywalizacja w czwartym sezonie programu będzie zacięta, podobnie jak w poprzednich edycjach.

Będziecie oglądać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry