Połącz się z nami

Finałowa suknia Rozenek w „Projekt Lady 5” zachwyciła! Gwiazda postawiła na odważny kolor!

Moda i uroda

Finałowa suknia Rozenek w „Projekt Lady 5” zachwyciła! Gwiazda postawiła na odważny kolor!

Za nami ostatni odcinek programu „”Projekt Lady 5”. Jedna z jurorek zachwyciła swoim wyglądem. Finałowa suknia Rozenek zrobiła ogromne wrażenie. Gwiazda wyglądała oszałamiająco!

„Projekt Lady” od czterech gości na antenie TVN-u i zrzeszył sobie ogrom fanów. Dzięki programowi uczestniczki zmieniają się w damy. W reality-show pojawia się kilkanaście dziewcząt, których styl życia jest zdecydowanie daleki od stylu damy. Podczas programu, pod czujnym okiem mentorek Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Tatiany Mindewicz-Puacza także prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan przechodzą ogromne metamorfozy.

W tym sezonie TVN wyemitował 5. edycję programu, którego finał odbył się 23 listopada. W finale o tytuł Lady walczyły trzy uczestniczki: Samanta rachuba, Marcelina Herzyk oraz Dagmara Czerwińska. Decyzją mentorek to Dagmara zasłużyła na zwycięstwo, której przyznano tytuł pierwszej damy. Dagmara Czerwińska wygrała trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Oxfordzie o wartości ok. 70 tysięcy złotych.

Finałowa suknia Rozenek w „Projekt Lady 5” zachwyciła!

Mimo emocji towarzyszących podczas finału, wielu zwróciło uwagę na wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zaprezentowała się w wyjątkowej sukni. Prowadząca miała na sobie długą, żółtą kreację z oryginalnymi, szerokimi rękawami. Suknia jest projektu  Just Paul Prive. Niewątpliwie Małgosia wyglądała oszałamiająco! Finałowa suknia Rozenek w „Projekt Lady 5” zachwyciła widzów!

Ponadto warto wspomnieć, że dzięki uprzejmości produkcji Małgosi na planie towarzyszyła jej cała rodzina, dzięki czemu prowadząca czuła się swobodnie:

„Cała rodzina towarzyszy mi na planie. To jest ogromna zasługa producentów i stacji. Bardzo dziękuję Golden Media i stacji TVN, że rozumieją tą zmieniającą się sytuację. Młoda mama karmiąca ma swoje wymagania. Zrobiono naprawdę wszystko, co się dało, żeby zrobić mi komfort na planie. Przenieśliśmy się do Rozalina całą rodziną. Rozalin jest pięknym pałacem, pięknym parkiem. Więc przenieśliśmy się na ten czas w takie bajkowe miejsce. Faktycznie mam jedną aktywność zawodową dziennie. Karmie Henia, więc ta aktywność nie może trwać dłużej niż 3 godziny. Dzięki temu udaje mi się łączyć tą pracę zawodową z wychowaniem małego Henia”– zdradziła Małgosia podczas wywiadu dla jastrzabpost.

Jak Wam się podoba kreacja Małgosi?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry