Nowa fryzura Blanki Lipińskiej to hit! Pisarka wygląda rewelacyjnie!

19 października 2020
Przez: : J.J

Blanka lubi eksperymentować ze swoimi fryzurami. Choć jest ona posiadaczką krótkich włosów widzieliśmy ją już w przeróżnych odsłonach. Dziś pokazała się w kolejnej, która bardzo przypadła nam do gustu! Zobaczcie, jak wygląda! Nowa fryzura Blanki Lipińskiej to hit!

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej to hit! Źródło: https://www.instagram.com/p/CFjVlytnFvM/

Blanka Lipińska zyskała wielką popularność w naszym kraju wydając erotyczną trylogię. Pierwsza część “365 dni” zdobyła wielu fanów i w krótkim czasie doczekała się swoich kontynuacji. “Ten dzień” oraz “365 dni” potwierdziło kunszt pisarski Blanki sprawiając, że stała się jedną z najbardziej popularnych osobowości w kraju, a jej nazwisko zajęło stabilne miejsce w polskim show-biznesie.

Wraz z początkiem roku Blanka związała się z równie popularnym Aleksandrem Milwiw-Baronem. W szybkim czasie stworzyli oni związek, który wywoływał wokół siebie sporo zamieszania w mediach. Kiedy ich uczucie wyszło na światło dzienne i zostało potwierdzone przez samych zainteresowanych zarówno Blanka, jak i Baron chętnie dzielili się z fanami prywatnymi chwilami, w których nie odstępowali siebie na krok.

Wielkim zaskoczeniem okazał się fakt, że Alek i Blanka postanowili się rozstać:

“Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć.(…)”

TUTAJ możecie przeczytać całe oświadczenie pisarki związane z ich rozstaniem!

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej to hit!

Blanka, choć przeżywa obecnie trudny czas po rozstaniu nie zapomina o swoich fanach. Wciąż dzieli się z nimi swoim życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Co dzień nagrywa dla nich również nagrania na swoim InstaStory.

Na najnowszym z nich to, co przykuło uwagę internautów to nowa fryzura Blanki Lipińskiej. Każdy, kto chociaż trochę śledzi jej profil doskonale wie, że Blanka lubi eksperymentować ze swoimi fryzurami. Często pokazuje się fanom w różnych uczesaniach, o których niejednokrotnie Was informowaliśmy. Dziś jej włosy zostały mocno pofalowane, co nadało jej nowego i świeżego wyglądu.

Zobaczcie! Według nas nowa fryzura Blanki Lipińskiej to hit!

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej to hit! Źródło:
https://www.instagram.com/stories/blanka_lipinska/2423535623691276706/?hl=pl

Nam nowa fryzura Lipińskiej wyjątkowo przypadła do gustu! A Wam?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

2 Comments

  1. Luccy pisze:

    Pani Blanka wygląda fatalnie jeśli to hit to ja dziękuję

  2. Rolka pisze:

    Nie podoba mi się. Nagle afto się zrobiło? Tandetny kolor i skręt, ale po tych eksperymentach na głowie to już słabe te włosy, więc ratuje co może.

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej