Nowa gwiazda PRIME SHOW MMA grała w filmach dla dorosłych! Epizody krążą po sieci

22 czerwca 2022
Przez: : B.Z

Nowa gwiazda PRIME SHOW MMA grała w filmach dla dorosłych! Sensacyjne doniesienia ujawnił zawodnik innej federacji freakowych walk MMA. Mowa o dość popularnej w naszym kraju serii. Chodzi o Piotra Kaluskiego, który znany jest jako ochroniarz “Oszusta z Tindera”. To właśnie on – jak się okazuje – z szeroko pojętą branżą rozrywkową styczność ma już od dawna. Wiadomo także, co o ujawnieniu tych informacji sądzi sam zainteresowany.

Nowa gwiazda PRIME SHOW MMA grała w filmach dla dorosłych! Epizody z udziałem zawodnika krążą po sieci

W ostatnich dniach coraz więcej mówi się o PRIME SHOW MMA, a więc stosunkowo nowej organizacji, której jednym z włodarzy jest Kasjusz “Don Kasjo” Życiński. Wszystko za sprawą drugiej, zbliżającej się wielkimi krokami gali, na której wystąpią naprawdę interesujące osobistości. Za taką bez wątpienia można uznać Piotra Kaluskiego, czyli popularnego ochroniarza “Oszusta z Tindera”. Teraz o Kaluskim ujawniono kolejne bardzo ciekawe wieści. Mianowicie, jak się okazuje – miał on występować w filmach dla dorosłych polskiej produkcji. Chodzi o pewną stosunkowo popularną serię.

Elektryzujące wieści o Piotrze Kaluskim ujawnił Paweł Bomba, a więc zawodnik federacji High League. To właśnie on zdradził, że ochroniarz “Oszusta z Tindera” występował w serii “Podrywacze”. Okazuje się jednak, że brał też udział w epizodzie “Polskie uczennice”.

ZOBACZ TAKŻE: Uczestnik “X Factor” poinformował o śmierci narzeczonej! Kobieta zmarła w dniu ślubu osierocając syna

Ochroniarz “Oszusta z Tindera” nie odcina się od dawnej kariery

Wielu osobom spodobała się reakcja Kaluskiego na opublikowane, sensacyjne doniesienia. Mianowicie, ten nie odcina się od dawnej kariery i przyznał, iż miał świadomość, że wszystko ujrzy światło dzienne. Nowy zawodnik PRIME MMA nie zamierza jednak z tego powodu specjalnie ubolewać.

Warto przypomnieć, że na zbliżającej się wielkimi krokami drugiej edycji PRIME SHOW MMA, Piotr Kaluski w klatce zmierzy się z REDEM, czyli polsko-chorwackim raperem.

źródło: o2.pl, Instagram; foto: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej