Uczestnik “X Factor” poinformował o śmierci narzeczonej! Kobieta zmarła w dniu ślubu osierocając syna

22 czerwca 2022
Przez: : M.J

Uczestnik brytyjskiej edycji programu X Factor w przejmującym poście poinformował o śmierci swojej ukochanej. Kobieta odeszła w dniu ślubu osierocając małego synka. Tom Mann nie kryje swojej rozpaczy, a wpis muzyka rozrywa serce.

Nie żyje narzeczona uczestnika X Factor

Na Instagramie uczestnika brytyjskiej edycji programu X Factor pojawił się przejmujący wpis, w którym poinformował o śmierci swojej ukochanej. Danielle Hampson była tancerką oraz ekspertką od PR-u. Para poznała się w 2015 roku, a zaręczyła się w 2019 roku. W październiku 2021 roku na świecie przywitała synka Bowiego. Ślub Toma i Danielle był zaplanowany na 18 czerwca 2022 roku. Niestety, ale jak poinformował Tom, jego ukochana odeszła w dniu, który miał być dla nich najszczęśliwszy.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje uczestniczka “You Can Dance”! Natalia Madejczyk była gwiazdą pierwszej edycji

“Nie wierzę, że piszę te słowa, ale moja ukochana Dani – moja przyjaciółka, miłość mojego życia-zmarła w godzinach porannych w sobotę 18 czerwca. To, co miało być najszczęśliwszym dniem w naszym życiu, zmieniło się w nieodwracalny koszmar. Nie doszliśmy do ołtarza, nie powiedzieliśmy słów przysięgi, nie zatańczyliśmy pierwszego tańca, ale wiem, że wiesz, że byłaś moim całym światem i najlepszym, co mi się przytrafiło”– czytamy na Instagramie muzyka.

Tom musi teraz zmierzyć się z samotnym wychowaniem syna. Jak zaznaczył w poście, będzie się starał zrobić wszystko, co w jego mocy, aby jak najlepiej wychować chłopca.

“Wiem, że muszę zebrać w sobie jak najwięcej siły dla naszego syna. Wiem, że nie będę tak dobrym rodzicem, jakim ty zdążyłaś się stać, ale obiecuję, że zrobię wszystko, aby wychować Bowiego tak, jak zawsze chciałaś. Obiecuję, że będzie wiedział, jak wspaniała była jego mama. Obiecuję, że będziesz ze mnie dumna.”

Nie podano oficjalnie, w jakich okolicznościach zmarła 34-latka. Niemniej jednak jak podają zagraniczne media, Danielle Hampson zginęła w wypadku samochodowym.

Kariera Toma Manna i Danielle Hampson

Tom Mann zdobył popularność w 2014 roku, kiedy wraz ze swoim zespołem Stereo Kicks wzięli udział w programie X Factor. Niedługo później poznał swoją przyszłą narzeczoną. Niemniej jednak zespół Manna rozpadł się po zaledwie roku działalności.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje znany lektor i pracownik TVP! 50-latek zmarł w trakcie pracy

Natomiast Danielle Hampson była zawodową tancerką i ekspertką od PR-u. Wystąpiła w wielu teledyskach znanych gwiazd m.in. Harry’ego Stylesa. Na swoim koncie miała również trasy koncertowe z takimi zespołami, jak: Spice Girls, czy Little Mix.

Śmierć narzeczonej uczestnika X-Factor.
Tom i Danielle zostali rodzicami w październiku 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje gwiazdor TikToka! 19-latek przed śmiercią zamieścił niepokojący film

Źródło: Instagram Toma Manna

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej