Nowa kolekcja odzieży Lewandowskiej! Dziewczyny – musicie to mieć!

19 marca 2021
Przez: : J.J

Ania Lewandowska nie zwalnia tempa w swoim życiu zawodowym i wciąż odnosi kolejne sukcesy. Zobaczcie, co nowego wydała na rynek, a co może się Wam bardzo spodobać! Nowa kolekcja odzieży Lewandowskiej!

Lewandowska – kariera i życie prywatne

Anię i Roberta Lewandowskich połączyło nie tylko uczucie, ale i zamiłowanie do sportu. Obydwoje na swoim koncie mają liczne sukcesy w tej dziedzinie. Ania swoją karierę wiązała z karate, dziś jest jedną z najpopularniejszych trenerek personalnych w naszym kraju, która pomaga przejść tysiącom kobiet na zdrową stronę życia. Robert natomiast odniósł ogromną karierę w świecie piłkarskim. Jego nazwisko znane jest poza granicami naszego kraju i nic w tym dziwnego – jest jednym z najlepszych piłkarzy na całym świecie. Pomimo ogromnej sławy zdecydowali się na założenie rodziny. Ania wraz z Robertem Lewandowskim wychowują dwie córeczki – blisko 4-letnią Klarę oraz Laurę, która przyszła na świat w maju ubiegłego roku.

Zobacz także: Lewandowscy zdecydują się na trzecie dziecko? Post trenerki nie pozostawia złudzeń!

Marka Healthy plan by Ann

Lewa ma na swoim koncie wiele sukcesów. Stworzenie marki Healthy Plan by Ann okazało się strzałem w dziesiątkę. Dziś w ofercie Ani znajdziecie nie tylko plany treningowe, zbilansowane diety czy dietetyczny catering, ale również markę wegańskich kosmetyków Phlov. Dodatkowo Lewandowska zajęła się tworzeniem akcesoriów dla dzieci.

Ania i Robert są również ambasadorami marki 4F. Ostatnio informowaliśmy Was, że kolekcja Lewego jest już dostępna w sprzedaży. Dziś natomiast Ania poinformowała swoich fanów o nowej kolekcji ubrań, którą stworzyła współpracując z marką:

„W końcu!💥 Moja kolekcja Healthy Team by Anna Lewandowska dla @4f_official jest już w sprzedaży! 💖 Stworzyłam ją z myślą o wyjątkowych kobietach – mamach, córkach, przyjaciółkach…🤗 Dziewczyny, RAZEM możemy więcej💪Jesteśmy jedną drużyną, HEALTHY TEAMEM! Codziennie inspirujmy się nawzajem, wspierajmy, budujmy piękne i wartościowe relacje 🥰 #WeMakeAHealthyTeam(…)”

Kolekcja Anna Lewandowska X 4F

Nowa kolekcja odzieży Lewandowskiej ma w swojej ofercie bluzy wykonane w swobodnym fasonie, typu kangurka z kapturem. Na przodzie widnieje nadruk Healthy Team. Dół i mankiety wykończone są ściągaczami. W skład materiału wchodzi: materiał główny: Bawełna 80%, Poliester 20% oraz dodatkowy materiał: Bawełna 95%, Elastan 5% . Dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: zieleni, fiolecie oraz pudrowym różu.

Co ciekawsze, każda mama i córka mogą nabyć komplet. Bluza dla kobiet kosztuje 199 złotych, natomiast wersja dziecięca 99 złotych!

Lewandowska wydała nową kolekcję ubrań współpracując z marką 4F
Wyjątkowa kolekcja Anny Lewandowskiej
Kolekcja ubrań Lewandowskiej również dla dzieci

Jak podoba się Wam nowa kolekcja ubrań Ani Lewandowskiej?

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz