Połącz się z nami

Nowa „Królowa Życia” szokuje swoim wyglądem! Poznajcie Adriannę!

Rozrywka

Nowa „Królowa Życia” szokuje swoim wyglądem! Poznajcie Adriannę!

Jesienna ramówka stacji TTV na pewno nie będzie należała do nudnych. Producenci co chwilę zaskakują nas nowościami, a do znanych już postaci popularnych programów dołączają nowe. Bez wątpienia reality-show „Królowe Życia” cały czas utrzymują się w czołówce. W kolejnym sezonie pojawi się nowa bohaterka, która już wzbudza skrajne emocje!

Przebije niekwestionowaną Królową Życia, Dagmarę? Przekonajcie się!

„Królowe Życia” doczekały się już 7 sezonu! Program pokazuje życie osób, które nie należy do nudnych i szarych. Wszystkie królowe mają różne charaktery, priorytety i całkowicie inne podejście do życia. Jedną z cech, która bez wątpienia je łączy, jest zyskanie popularności i nieoglądanie się za siebie. Każda z osób, którą znamy z programu, marzy, aby to właśnie ona była tą jedyną królową życia!

Jak do tej pory na próżno było szukać konkurencji dla niekwestionowanej królowej Dagmary! Wraz ze swoim synkiem Conanem i przyjacielem Jacusiem przez sześć sezonów pokazywali, jak wygląda ich zwariowane życie, a fani programu od razu ich pokochali! Czy Dagmara będzie musiała się obawiać nowej uczestniczki programu?

Nowa „Królowa Życia” szokuje swoim wyglądem!

Jakiś czas temu pisaliśmy o Lalunie Unique i jej partnerze, którzy również wezmą udział w programie. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ!

Nikt na pewno nie spodziewał się, że jest ktoś, kto przebije tę dwójką jeszcze bardziej kontrowersyjnym wyglądem!

Poznajcie zatem Adriannę!

Adrianna jest mieszkanką Wrocławia. Bizneswoman, która prowadzi butik z luksusową odzieżą. Nim przeprowadziła się do stolicy Dolnego Śląska, przez długi czas mieszkała w Niemczech i do tej pory jeździ tam w odwiedziny do swoich synów, którzy nie wrócili do Polski razem z mamą.

Jak możemy zaobserwować na jej profilu w mediach społecznościowych, Adriannie moda nie jest obca!

Patrząc na nową królową, od razu w oczy rzucają się jej liczne tatuaże, które zakrywają niemal całe jej ciało! Ciekawostką jest to, że na pierwszy tatuaż zdecydowała się dopiero dwa lata temu!

My zastanawiamy się, czy Adrianna faktycznie podbije serca telewidzów i nie tylko „wygryzie” Dagmarę, ale również Gabriela, Rafała, Izę, Monikę i Kasię? O tym przekonamy się już niebawem!

Bez wątpienia ten sezon „Królowych Życia” za sprawą Adrianny i Laluny będzie bardzo kolorowy!

Jesteście ciekawi, jak zaprezentują się obie nowe królowe i czy Dagmara faktycznie może obawiać się konkurencji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry