Połącz się z nami

Nowa miłość Marceliny Zawadzkiej! Tego się nie spodziewaliście!

Z życia gwiazd

Nowa miłość Marceliny Zawadzkiej! Tego się nie spodziewaliście!

Marcelina Zawadzka, czyli polska modelka, Miss Polonia roku 2011, prezenterka telewizyjna i aktorka.
Znana Polakom z Telewizji Polskiej gdzie prowadziła m.in. „Pytanie na śniadanie”. Mogliśmy podziwiać jej występy w programach rozrywkowych tj. „Dancing with the Stars” czy „Dance, Dance, Dance”.

Choć Zawadzka w życiu zawodowym odniosła szybki sukces, który udaje się nielicznym po konkursach piękności i zazwyczaj jest on chwilowy to Marcelina zaczepiła się i pozostała na dłużej w show-biznesie, a jej kariera nabiera coraz to większego tempa.

Blond piękność ma za sobą kilka poważniejszych związków, ten ostatni przykuł uwagę większości z nas. Jeszcze niedawno można było spotkać ją z Rafałem Jonkiszem– modelem młodszym o 9 lat. Ich związek wydawał się niesamowity, para nie widziała świata poza sobą i wydawać by się mogło, że Marcelina znalazła w końcu to na co tak długo czekała – prawdziwą miłość! Para jednak nie przetrwała próby czasu. Związek Zawadzkiej i Jonkisza rozpadł się, ale jak sami przyznają pozostali w koleżeńskich relacjach.

Wydawać by się mogło, że Marcelina będzie chciała odpocząć od motylków w brzuchu, jednak zaskakująco szybko znalazła pocieszenie! Nie jest to jednak miłość do mężczyzny, ale do…MOTORYZACJI!
Zawadzka już kilkakrotnie była przyłapywana na słabościach do typowo męskich zainteresowań. Gwiazda w ostatnim czasie pochwaliła się w sieci swoją nową miłością, jak czytamy:

„Dobrze jest znaleźć w życiu coś co nieustannie nas cieszy 🖤🌈🖤 #love”

W sieci zawrzało, a fani Marceliny rozpisali się z zachwytem na temat sprzętu modelki. Ta miłość przetrwa zapewne o wiele dłużej niż miłość do niejednego mężczyzny!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry