Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie jako Miss Polonia – poznajecie?

4 lutego 2021
Przez: : MC

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie jako Miss Polonia. Okazuje się, że fotografia została zrobiona 8 lat temu. Zobaczcie, jak zmieniła się Marcelina na przestrzeni lat!

Marcelina Zawadzka to znana modelka i miss o wielu talentach. Sprawdziła się także w roli prezenterki telewizyjnej oraz aktorki, a obecnie rozwija się również jako influencerka. Niewątpliwie do rozkwitu kariery Marceliny przyczyniło się prowadzenie programu „Pytanie na Śniadanie”. Modelka wystąpiła również w „Pierwszej miłości”„Tańcu z gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

Kilka miesięcy temu do mediów dotarła informacja, że Marcelina Zawadzka została wmieszana w aferę podatkową, a prezenterkę oskarżono o oszustwa skarbowe. Marcelina wielokrotnie odnosiła się do doniesień i zarzutów, jednak postępowanie w sprawie wciąż trwa. Z powodu afery Zawadzka nie mogła dalej prowadzić “Pytania na śniadanie”. Producenci śniadaniówki podjęli decyzję o usunięciu jej z programu, na czas wyjaśnienia sprawy.

Marcelina Zawadzka nie ma (póki co) szans na powrót do TVP. Warunkiem jest ostateczne wyjaśnienie jej sytuacja prawna. W praktyce oznacza to zakończenie procesu i wyrok – najlepiej uniewinniający. – poinformowały “Wirtualne Media”.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka ma chłopaka? Kim jest i jak się poznali?

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie jako Miss Polonia

Warto wspomnieć, że Zawadzka ma na swoim koncie również osiągnięcia w konkursach piękności. Co ciekawe, Marcelina była pierwszą Polką po 1989 roku, która zabrnęła w konkursie Miss Universe aż tak daleko. Ponadto w 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek, a także zwyciężyła w finale wyborów Miss Polonia 2011. Dziś w sieci pojawiło się zdjęcie z tych czasów. Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcie jako Miss Polonia!

Zdjęcie sprzed lat opublikował Paweł Piekut – fryzjer i stylista fryzur, który od lat współpracuje z gwiazdami. To samo zdjęcie udostępniła na swoim InstaStory również Marcelina, zobaczcie sami!

Jak oceniacie przemianę Marceliny?

źródło: instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej