Nowa piosenka Friza i Przemka Pro o Stegnie stanie się hitem? W klipie pojawili się także znani goście!

4 sierpnia 2022
Przez: : KS

Nie da się ukryć, że piosenka Friza i Przemka Pro o plaży w Stegnie była bardzo wyczekiwana przez internautów. Trzeba przyznać, że cały klip jest utrzymany w dosyć ciekawym klimacie. Wzięli w nim także udział goście specjalni!

Piosenka Friza i Przemka Pro o Stegnie

Bez wątpienia, plaża w Stegnie powili staje się jedną z najpopularniejszych nad Bałtykiem. Wszystko przez virale, które w sieci dotarły do milionów internautów. Jedną z osób, która przyczyniała się do rozpromowania nadmorskiej miejscowości jest tiktokerka Sarusia55, która przesyłała serdeczne pozdrowienia z tego miejsca do wszystkich swoich odbiorców.

Jak się okazuje, plaża w Stegnie może kojarzyć się również z Frizem i Przemkiem Pro. Wszystko dlatego, że twórcy internetowi nagrali piosenkę, w której pada nazwa tamtejszej miejscowości i znajdującej się w niej plaży.

Przemek Pro i Friz
Friz i Przemek Pro w klipie do Vanilli (Stegno)

Zobacz także: Friz zareagował na przeprosiny autorki pozdrowień ze Stegna!

Friz i Przemek Pro Stegna

Już jakiś czas temu, Friz zdradził, że pracuje nad własną płytą. Do piosenek, które do tej pory ujrzały światło dzienne zaprosił specjalnych gości. Po utworze z Masnym Benen i Mr. Polska przyszedł czas na Przemka Pro, który w do tej pory współpracował z Ekipą głównie jako operator i fotograf.

Ich utwór zatytułowany Vanilla swoją premierę miał 4 sierpnia 2022 roku. Mimo to, jego refren wszyscy fani Ekipy znali na długo przed tym dniem. Wszystko dlatego, że przeplatał się on na filmach i w social mediach ekipowiczów bardzo często.

Co ciekawe, w teledysku do piosenki o Stegnie Friza i Przemka Pro wystąpili znani goście. Między innymi, na klipie możemy dotrzeć producenta muzycznego Borixona, gwiazdę Team X Julię Żugaj, czy popularną w ostatnim czasie tiktokerkę Lizę. Całość możecie zobaczyć TUTAJ.

Po klipem nie brakuje zachwytów w komentarzach:

Piosenka sztos 🔥 Przemek Pro jakie poświęcenie do teledysku, włosy odrosną a Vanilla będzie hitem lata”

“Refren to sztos totalny! Będę słuchał <3”

“Spodziewałem się innego klimatu zresztą wydaje mi się że nie tylko ja mimo tego się nie zawiodłem, fajna nutka 🔥”

Jak myślicie, nowa piosenka Friza i Przemka Pro stanie się hitem wakacji?

źródło: Instagram Friza/Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej