Maja Hyży zamknęła pewien etap życia! Tak powstał ten utwór!

23 grudnia 2020
Przez: : P.Z.

Nowa piosenka Mai Hyży Chcę odkrywać, całkiem niedawno została zaprezentowana słuchaczom. W sieci pojawił się również teledysk. To właśnie w tym utworze Maja próbuje rozliczyć się z przeszłością, tym samym nawiązuje także do swojego byłego związku z Grzegorzem Hyżym. Zobaczcie!

Maja Hyży

To utalentowana wokalistka, którą mogliśmy poznać dzięki jej udziałowi w programie X-Factor. Brała w nim bowiem udział razem ze swoim ówczesnym mężem Grzegorzem Hyży, z którym ma dwójkę dzieci- ośmioletnich synów bliźniaków.

W programie związek pary przechodził kryzys i finalnie się niestety rozpadł. Po czasie oboje jednak ułożyli sobie życie na nowo. Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz, Maja też spotkała swoją nową miłość i teraz układa sobie życie z nowym partnerem Konradem. To właśnie z nim doczekała się też dziecka, w lipcu tego roku po raz trzeci bowiem została mamą.

Wcześniej zaś o samej ciąży poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Prezentując wtedy już całkiem spory ciążowy brzuszek, co było dla jej fanów dużym zaskoczeniem. Niewątpliwie stan błogosławiony bardzo jej służył, bo wyglądała wówczas naprawdę pięknie, a teraz po jej brzuszku i ciążowych kilogramach nie ma już śladu. Ona zaś nadal zachwyca wyglądem i naturalnością.

Nowa piosenka Mai Hyży

Maja jest rzeczywiście obecnie szczęśliwą mamą trójki dzieci, a nowa miłość tylko dodaje jej skrzydeł. Postanowiła zatem raz na zawsze rozliczyć się z przeszłością i po raz ostatni opowiedzieć o swoim byłym związku.

Zrobiła to poprzez swoją muzykę, całkiem niedawno zaprezentowała światu teledysk do swojej nowej piosenki Chcę odkrywać. Gdzie wspomina miniony i niewątpliwie trudny dla niej czas.

“Był to dla mnie okres bardzo burzliwy emocjonalnie. Zakończyłam wieloletni związek i musiałam zamknąć w jakiś sposób ten etap w moim życiu. I najlepszym rozwiązaniem było stworzenie właśnie takiego utworu, jak ten. Teraz jestem w zupełnie innym miejscu. Już zamknęłam tamten etap, teraz jestem szczęśliwą kobietą, matką trójki dzieci. Mam przy swoim boku cudownego mężczyznę, który wspiera mnie jak nikt” – wyznała Maja w wywiadzie dla Plejada.pl

Nowy utwór Mai Hyży
Maja Hyży z synami

Maja w wywiadzie wspomniała także o relacjach, ze swoim byłym mężem, które jak się okazuje, ograniczają się tylko do spraw związanych z dziećmi. O sprawach związanych z kwestiami zawodowymi, czy muzyką w ogóle nie rozmawiają.

Ograniczamy nasz kontakt do minimum. Każdy z nas idzie swoją, zupełnie odmienna drogą zawodową, która nie jest jakkolwiek powiązana ze sobą” – powiedziała Maja

Maja wspomniała także, że jej nowy teledysk starsze dzieci odebrały bardzo dobrze. Ona zaś pomimo pandemii w dalszym ciągu rozwija się muzycznie, jednak, aby mieć płynność finansową, poszerzyła swoja działalność jako influencerka.

Sytuacja, która nas wszystkich zaskoczyła, zmusiła mnie do tego, by szukać pracy w innych dziedzinach. Tym samym stałam się po części influencerką. Nie planowałam tego, samo wyszło. Ale najważniejsze, że w tych ciężkich czasach daje radę“- dodała Maja

My trzymamy kciuki za plany zwłaszcza muzyczne Mai i życzymy jej wiele szczęścia.

Teledysk do nowej piosenki Mai Chce odkrywać do zobaczenia poniżej

Źródło: Instagram – Maja Hyży, You Tube.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej