Nowakowska miała poważny wypadek na planie PnŚ. Jeszcze potrwa, zanim wróci do pracy

27 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Ida Nowakowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek Pytania na śniadanie. Niedawno prowadząca nabawiła się na planie poważnej kontuzji. Kiedy Nowakowska wróci do PnŚ?

Programy, które emitowane są przez stacje na żywo, rządzą się swoimi prawami. Nie raz na antenie dochodzi do zabawnych wpadek, czy niekontrolowanych zdarzeń, na które często nie ma się wpływu.

Niestety niedawno dosyć nieprzyjemnej sytuacji doświadczyła Ida Nowakowska. Zanim widzowie Pytania na śniadanie zobaczyć ją mogli na ekranach, 32-latka wpadła na element dekoracyjny. Mowa o gałęzi, której część utkwiła jej w oku. Na pomoc poza dostępną w studio ekipą ruszył jej także drugi prowadzący Tomasz Wolny. Nowakowska, jak na prawdziwą profesjonalistę przystało, nie dała widzom po sobie poznać, że coś jest nie tak. Dopiero po zakończeniu emisji odcinka Ida przyznała na swoim Instagramie, że wcześniej doszło do groźnego incydentu z jej udziałem.

“Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa. Przed pierwszą rozmową w Pytaniu na śniadanie wpadałam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko” – przyznała swoim obserwatorom na Instagramie

W związku z tym, że ból był naprawdę silny, Nowakowska musiała zwrócić się o pomoc do okulisty, a diagnoza lekarza była jednoznaczna:

“Mam bardzo poważną erozję rogówki” – wyznała Ida

Nowakowska wróci do Pytania na śniadanie?

Fani bardzo martwią się o zdrowie Nowakowskiej. Na szczęście prowadząca PnŚ jest z nimi w stałym kontakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kontuzjowana na planie śniadaniówki Ida zrelacjonowała swoim obserwatorom, że stan jej oka nadal jest poważny. Prezenterka musi zażywać silny antybiotyk.

„Oko na razie, niestety, nie najlepiej… Ale mam silny antybiotyk, więc wierzę, że niebawem będzie lepiej. Dziękuję za wszystkie wiadomości” – zwróciła się do internautów

O swoim zdrowiu Nowakowska opowiedziała także w rozmowie z Super Expressem. 32-latka podziękowała za wsparcie, które otrzymuje od swoich fanów i przyznała, że zrobi co w jej mocy, aby jak najszybciej wrócić do pracy na planie śniadaniówki.

“To dodaje mi siły, otuchy i koi ból. Zrobię wszystko by móc podziękować osobiście ze studia “Pytania na śniadanie” już w ten wtorek” – powiedziała Nowakowska

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, fot. AKPA

źródło: Instagram/AKPA/se.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej