„Pytanie na śniadanie”: Ida Nowakowska miała wypadek na planie! Diagnoza nie napawa optymizmem

25 stycznia 2023
Przez: : M.J

Ida Nowakowska nabawiła się ostatnio obrażeń na planie śniadaniowego programu Pytanie na śniadanie. Jak zdradziła następnie na swoim profilu w mediach społecznościowych, potrzebna była pomoc specjalisty, który postawił niezbyt optymistyczną diagnozę. Co się stało?

Program Pytanie na śniadanie od lat konkuruje z porannym formatem stacji TVN, a jego prowadzący stali się ulubieńcami widzów. Jedną z gospodyń śniadaniówki, która zdobyła dzięki niej całą rzeszę fanów, jest bez wątpienia Ida Nowakowska.

ZOBACZ TAKŻE: Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę podczas koncertu! Pomyliła wykonawców!

Ida wraz z Tomkiem Wolnym pojawiają się na naszych ekranach kilka razy w miesiącu. Nie da się ukryć, że wpadki i wypadki w programach na żywo są niemal na porządku dziennym, a tym razem przekonała się o tym boleśnie Ida Nowakowska. Gospodyni programu Pytanie na śniadanie w ostatnim odcinku na tyle ucierpiała, że musiała skorzystać z pomocy specjalisty.

Ida Nowakowska miała wypadek na planie PnŚ

Podczas jednego z odcinków śniadaniówki Ida nabawiła się nieprzyjemnego urazu oka. Przed wejściem na wizje nadziała się okiem na gałąź przez co z trudem mogła otworzyć oko i dalej prowadzić program. Choć nie da się ukryć, że Ida jest profesjonalistką w swoim fachu i udało się jej do końca pozostać na wizji, to jak podkreśliła, ból był nie do zniesienia.

Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa. Przed pierwszą rozmową w Pytaniu na śniadanie wpadałam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko”– napisała na swoim Instagramie.

Ida Nowakowska miała wypadek na planie / fot. Instagram

Z opresji pomógł Nowakowskiej wyjść jej programowy partner. Niestety, ale jak podkreśliła, Tomek był w stanie pomóc jej tylko na chwilę i potrzebna była pomoc okulisty. Diagnoza, jaką postawił nie napawa optymizmem.

Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki”- napisała.

Ida Nowakowska miała wypadek na planie / fot. Instagram

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do pełni sił. Szczęście w nieszczęściu, że cała sytuacja zakończyła się w ten, a nie inny sposób.

Ida Nowakowska miała wypadek na planie / fot. Instagram

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej