Nowakowska wybrała już imię dla dziecka? Wcale nie jest takie popularne

27 stycznia 2021
Przez: : W.M.

Wczoraj Ida Nowakowska podczas programu na żywo zdradziła, że jest w ciąży. Chwilę później całkiem niespodziewanie zasugerowała nawet płeć dziecka. Nowakowska wybrała już imię?

Chociaż Ida oficjalnie nie przyznała, jakiej płci urodzi dziecko, ma już wybrane jedno imię.

Ida Nowakowska należy do grona gwiazd, które przez długi czas ciąży, ukrywały swój błogosławiony stan. Całkiem niespodziewanie wczoraj widzowie programu „Pytanie na śniadanie” dowiedzieli się o tym, że 30-latka spodziewa się dziecka. Wszystko wyszło na jaw w momencie, gdy w studio poruszony był temat oznajmiania przez gwiazdy informacji o ciąży.

Ida zdradziła, że jest już w szóstym miesiącu ciąży i wspólnie z mężem Jackiem Herndonem, nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich wspólnego dziecka.

Nowakowska wybrała już imię dla dziecka?

Ida nie ukrywała emocji podczas ogłaszania widzom „Pytania na śniadanie” swojego błogosławionego stanu. Chociaż przyszła mama przyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży, nie zdradziła widzom, jakiej płci dziecka się spodziewa. Całkiem niespodziewanie zasugerowała jednak, że być może urodzi chłopca.

„Dziękuję za tą niespodziankę, będę to pamiętać do końca życia…zaczął się ruszać, jak szalony!” – powiedziała wyraźnie wzruszona Ida na wizji

Być może w ten sposób Ida całkiem przez przypadek zdradziła, że wspólnie z mężem oczekują przyjścia na świat synka. W jednym z jej ostatnich wywiadów, których udzieliła Nowakowska, przyszła mama przyznała, że ma już wybrane imię, ale dla dziewczynki.

Nowakowska w rozmowie z reporterem Pomponika przyznała, że jeszcze będąc mała dziewczynką, wybrała imię dla przyszłego dziecka.

Masz jakieś imię, które chciałabyś nadać dziecku, które ci się bardzo podoba?”– zapytał Idę reporter Pomponika

Nowakowska bez głębszego zastanowienia przyznała, że tak i imieniem tym jest Scarlett. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” szybko dodała, że inspiracją do tego wyboru była bohaterka książki „Przeminęło z wiatrem”- Scarlett O’Hara.

Ida Nowakowska jeszcze oficjalnie nie zdradziła, czy wspólnie z mężem oczekują przyjścia na świat dziewczynki, czy może chłopca. Nam pozostaje jedynie czekać, a przyszłej mamie życzyć samych cudownych chwil.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej