Nowakowska wymownie skomentowała parę męsko-męską w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”

5 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Już jesienią nowy sezon programu Taniec z Gwiazdami. Po raz pierwszy w polskiej edycji widzowie na parkiecie zobaczą parę tej samej płci. Męsko-męski duet wzbudza sporo emocji. Jak nietypową kombinację w kolejnym sezonie TzG ocenia doświadczona tancerka Ida Nowakowska?

Para jednopłciowa w Tańcu z Gwiazdami

13. edycja programu Taniec z Gwiazdami pojawi się na ekranach już w jesiennej ramówce stacji Polsat. Nie da się ukryć, że zbliżający się wielkimi sezon wzbudza sporo emocji nie tylko ze względu na nowe gwiazdy, które pod okiem tancerzy uczyć się będą podstaw tańca, ale także za sprawą tego, że po raz pierwszy widzowie będą mogli zobaczyć zmagania duetu tej samej płci.

Jacek Jelonek znany z programu Prince Charming nie zatańczy z tancerk lecz tancerzem, a jego partnerem na parkiecie został Micheal Danilczuk.

Nowakowska o parze męsko-męskiej w TzG

Chociaż udział duetu tej samej płci w polskiej edycji Tańca z Gwiazdami będzie nowością, wcześniej widzowie innych krajów m.in. Wielkiej Brytanii mogli oglądać na parkiecie programu pary tej samej płci, a co więcej, odcinki te cieszyły się bardzo wysoką oglądalnością.

Zobacz także: Kim jest Michael Danilczuk?

Nic dziwnego, że para męsko-męska w TzG wzbudza sporo sensacji. Jak Jelonek i Danilczuk poradzą sobie na parkiecie? Przekonamy się już wkrótce.

Ida Nowakowska, która od lat związana jest z Telewizją Publiczną, jest także tancerką. Jak nowa jurorka You Can Dance – Nowa generacja skomentowała udział pary męsko-męskiej w Tańcu z Gwiazdami? Nowakowska podeszła do całej sprawy nieco sceptycznie, jednak jak zaznaczyła, nie jest specjalistką od tego rodzaju tańca.

„Nie wiem… Tańce towarzyskie są zbudowane na relacji… ja nie jestem specjalistką od tego rodzaju tańca. Z wielką przyjemnością posłuchałabym, co ma do powiedzenia Agustin Egurrola.” – powiedziała wymijająco Ida w rozmowie z Faktem

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. AKPA

Czekacie na nowy sezon Tańca z Gwiazdami?

źródło: fakt.pl/Instagram TzG/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej