Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Piotra Kraśko! To koniec jego kariery w TVN-ie?

18 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Piotr Kraśko jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w naszym kraju. Polacy pokochali go za profesjonalizm oraz sposób, w jaki przekazuje najważniejsze informacje z naszego kraju. Kraśko nie obawia się zadawania trudnych pytań, a jego rozmowy z zaproszonymi gośćmi zawsze skupiają przed odbiornikami masę widzów.

Problemy z prawem Piotra Kraśki

W ostatnich miesiącach głośno było na temat Piotra Kraśko w związku z jego problemami z prawem. Dziennikarzowi zostało odebrane prawo jazdy, a pomimo tego prowadził auto bez uprawnień. Sytuacja ta powtórzyła się kilkukrotnie. Następnie zarzucono mu nie płacenie podatków. Kraśko odniósł się do zarzucanych mu czynów przyznając, że wszystkie kwestie finansowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu.

Piotr Kraśko
scena z: Piotr Kraśko, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Piotr Kraśko zniknie z TVNu?

Następnie głośno zrobiło się o dziennikarzu ze względu na jego stan zdrowia. 14 czerwca Piotr trafił do szpitala w Warszawie ze względu na swoje problemy z ciśnieniem. Choć sytuacja wydawała się już opanowana, a dziennikarz opuścił szpitalne mury, nie wrócił do pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kraśko trafił do szpitala! Jaki jest stan dziennikarza?

Jak donosi portal Wirtualne Media, Piotra nie zobaczymy w pracy przynajmniej do końca sierpnia:

„Jak ustaliliśmy, w nowym grafiku (obowiązującym od połowy do końca sierpnia) wśród prowadzących „Fakty” i „Fakty po faktach” wciąż nie ma Piotra Kraśki. A to oznacza, że nie wróci do pracy w ciągu najbliższych dni. Oba programy prowadzą pozostali prezenterzy: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Diana Rudnik, “FpF” prowadzi też Katarzyna Kolenda-Zaleska”

Co bardziej niepokojące, Piotr Kraśko prawdopodobnie może całkowicie zniknąć z Faktów, a co za tym idzie z TVN-u:

„Niewykluczone, że Kraśko w ogóle nie wróci – ani do „Faktów”, ani do TVN-u. Jego nakładające się na siebie sprawy są trochę dla stacji „śmierdzącym jajem”, nikt w stacji nie chce kłaść głowy za dziennikarza, który ma sporo za uszami. Co innego, gdyby był przedmiotem bezpodstawnych ataków mediów rządowych, wtedy można by z tego zrobić sprawę. Ale tutaj rzecz wydaje się ewidentna i na pewno nie jest polityczna.”

Myślicie, że Piotr Kraśko zakończy swoją przygodę z TVN-em?

Źródło: Wirtualne media, Instagram Piotra Kraśki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej