Piotr Kraśko trafił do szpitala! Jaki jest stan dziennikarza?

14 czerwca 2022
Przez: : M.J

Dziennikarz Faktów TVN Piotr Kraśko trafił do jednego z warszawskich szpitali w związku z problemami zdrowotnymi. Co mu dolega i jaki jest stan mężczyzny? Poznajcie więcej informacji w tym temacie.

Problemy z prawem Piotra Kraśki

W ostatnich miesiącach głośno jest na temat Piotra Kraśki w związku z jego problemami z prawem. Dziennikarz w 2016 roku został zatrzymany przez patrol policyjny. Jak się wówczas okazało dziennikarz prowadził auto bez uprawnień, ponieważ zostało mu ono zabrane dwa lata wcześniej w 2014 roku.

To jednak nie wszystko. W grudniu ubiegłego roku historia na nowo powtórzyła się a dziennikarz po raz kolejny został zatrzymany przez policyjny patrol za jazdę bez uprawnień.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Kraśko usłyszał zarzuty! Co mu grozi?

W ostatnich dniach dziennikarz faktów TVN również nie schodzi z ust Polaków. Wszystko to za sprawą informacji jaka obiegła media. Mówiono, że Piotr od kilku lat zwleka z płaceniem podatków. Kraśko odniósł się do zarzucanych mu czynów, o których poinformowało TVP Info, przyznając, że wszystkie kwestie finansowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu.

“Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym 5 lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst. Jeśli TVP.Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych to może dołoży tez starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie. Chyba, że w odniesieniu do obywatela tajemnica skarbowa nie istnieje, a w odniesieniu do rządzących jak najbardziej.”

Piotr Kraśko
Piotr Kraśko komentuje aferę podatkową

Piotr Kraśko trafił do szpitala

Teraz na nowo zrobiło się głośno o życiu dziennikarza. Tym razem jednak w kontekście zdrowotnym. 14 czerwca serwis Pudelek dotarł do informacji, mówiących o tym, że Piotr Kraśko trafił do szpitala. Dziennikarz znajduje się w jednej z placówek medycznych w stolicy, jednak informacje te nie zostały oficjalne potwierdzone przez szpital. Mówi się, że Piotr trafił tam ze względu na problemy z ciśnieniem. Obecnie poddawany jest szeregowi badań.

Piotr Kraśko ani nikt z jego bliskich nie zabrał głosu w tym temacie.

Trzymamy kciuki, by Piotr jak najszybciej wrócił do zdrowia i opuścił szpitalne mury!

Źródło: Pudelek, Akpa, Instagram Piotra Kraśko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej