Połącz się z nami

Nowe jury w ” The Voice of Poland”. Wielka gwiazda na fotelu trenera?

Rozrywka

Nowe jury w ” The Voice of Poland”. Wielka gwiazda na fotelu trenera?

Już jesienią startuje kolejna edycja jednego z ulubionych programów muzycznych. Wiadomo, że nie zobaczymy w niej tego samego składu trenerskiego, co w poprzedniej. Nowe jury w „The Voice of Poland” może być wielkim zaskoczeniem. Czy wielka gwiazda dołączy do Tomsona i Barona i Edyty Górniak?

Już we wrześniu miłośnicy muzycznych talent show, będą mogli ponownie cieszyć ucho, gdyż na antenę wraca „The Voice of Poland”. Będzie to juz 11 edycja programu, który wciąż cieszy się ogromną popularnością.

W poprzedniej edycji, na fotelach jurorskich zasiadali sami młodzi muzycy. Do doświadczonych już Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka dołączyli Kamil Bednarek i Margaret. Chociaż początkowo widzowie byli zachwyceni nowym składem trenerskim, po odcinkach na żywo jednak zarzucano brak profesjonalizmu zarówno Kamilowi jak i Małgosi. Sami trenerzy przyznali, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Baron stwierdził, że jest to najlepszy skład jurorski jaki do tej pory był.

Jak już jednak wiadomo, w kolejnej edycji nie zobaczymy na pewno Margaret. Jej udział w 11 edycji programu był już wątpliwy zaraz po zakończeniu poprzedniego sezonu. Piosenkarka potwierdziła doniesienia na swoim profilu na Instagramie, odpowiadając na pytanie swojej fanki, czy wróci do „The Voice of Poland”.

„Niestety nie, szkoda bo @voiceofpoland kocham, no ale niestety jest w TVP więc sobie odpuszczę.”

Nowe jury w ” The Voice of Poland”.

W kolejnej edycji prawdopodobnie natomiast zobaczymy ponownie Edytę Górniak, która zasiądzie na fotelu obok chłopaków z Afromental i przypuszczalnie Kamila Bednarka.

Jak podaje „Flesz” ponoć trwają rozmowy na temat udziału Beaty Kozidrak i Małgorzaty Ostrowskiej. Nie wiadomo jeszcze, którą z pań zobaczymy w programie.

„Sukces programów TVP2 „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” pokazał nam, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami trwają, ale umowy nie są jeszcze podpisane”– podaje TVP.

Kogo ostatecznie zobaczymy na miejscach jurorów? O tym przekonamy się niebawem!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry