Jak Kasia Cichopek mieszka po rozstaniu? Aktorka pokazała wnętrze swojego nowego gniazdka!

6 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Aktorka wyprowadziła się z mieszkania, w którym żyła wraz ze swoim mężem i dziećmi. Jak się okazuje gwiazda już się urządziła w nowym lokum. Nowe mieszkanie Kasi Cichopek robi wrażenie?

Kasia Cichopek wyprowadziła się z mieszkania

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel jakiś czas temu zamieścili na swoich profilach na Instagramie oświadczenia, w których poinformowali o rozstaniu.

“Drodzy,
Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na Nie, prosimy o uszanowanie naszej i Ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel”

Nie da się ukryć, że powyższa wiadomość zszokowała fanów tej pary, którzy nie mogli uwierzyć, że aktorka i tancerz zdecydowali się na rozejście.

Media doszukiwały się powodu rozpadu małżeństwa Hakielów. Mówiono, że winowajcą może być Maciej Kurzajewskim, z którym rzekomo Kasia miała romansować. Aktorka jednak stanowcza zaprzeczyła plotkom i oznajmiła, że z dziennikarzem łączą ją jedynie sprawy zawodowe:

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić Pytanie na śniadanie i kolejne projekty, które przed nami.“

Po rozstaniu, Kasia wyprowadziła się z rodzinnego mieszkania, w którym został Hakiel. Para podzieliła po równo opiekę nad dziećmi, które mają spędzać tydzień u mamy, a tydzień u taty. Aktorka ponoć wynajęła mieszkanie w niedalekiej okolicy od miejsca zamieszkania Hakiela.

Nowe mieszkanie Kasi Cichopek

Niedawno, Cichopek zamieściła zdjęcia, na których pozuje w nowym mieszkaniu. Gwiazda pokazała, jak mieszka w nowym gniazdku. Przy okazji pochwaliła się regałem na książki, jaki sobie sprawiła. W mieszkaniu przytulności dodają wiklinowe dodatki takie jak, stolik kawowy, wygodny kokon pełniący funkcję fotela, lampiony, czy osłonki na doniczki.

Ponadto w salonie i Cichopek można zauważyć pianino, a także stylowe biurko w styli vintage:

Jak Wam się podoba nowe mieszkanie Kasi Cichopek?

Źródło: Instagram Kasi Cichopek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej