Połącz się z nami

Nowi prowadzący „Pytanie na Śniadanie”! TVP stawia na młodych!

News

Nowi prowadzący „Pytanie na Śniadanie”! TVP stawia na młodych!

Telewizja Polska przeprowadza roszady w swoich szeregach. Wszystko wskazuje na to, że największe szykują się w porannym programie „Pytanie na Śniadanie”. Kto dołączył do grona prowadzących? Zobaczcie nowy duet śniadaniówki!

Program „Pytanie na śniadanie” od wielu już lat umila nam codziennie poranki. TVP przez okres wakacji przeprowadziło niemałe roszady, jeżeli chodzi o prowadzących poszczególnych programów. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że na naszych ekranach nie zobaczymy już Michała Olszańskiego, którego zwolnienie zaskoczyło nie tylko widzów, ale samego prezentera! Więcej możecie przeczytać TUTAJ! Teraz jak się okazuje, do ekipy dołączą nowi prowadzący „Pytanie na śniadanie”, a kto to będzie? Zobaczcie!

Wszystko wskazuje na to, że tej jesieni TVP stawia przede wszystkim na młodych. W wielu programach nadszedł czas na zmiany, a starsi koledzy po fachu zostają zastąpieni nowymi, „świeżymi” twarzami.

Jak już wcześniej pisaliśmy, dużym zaskoczeniem było pożegnanie Michała Olszańskiego, którego jak się okazuje, zastąpi Aleksander Sikora i to właśnie on wraz z Moniką Zamachowską poprowadzi program!

Zamachowska poinformowała o tym na swoim profilu, nie zapominając o ciepłych słowach w kierunku Olszańskiego.

Nowi prowadzący „Pytanie na Śniadanie”!

Jak poinformował portal „plejada.pl” na kanapach porannego programu zobaczymy Edytę Herbuś i Mateusza Szymkowiaka!

To właśnie oni dostali swoją szansę i będą nam umilać jesienne poranki. Obydwoje mają już za sobą debiut w roli prowadzących. Ostatnio ten duet poprowadził „Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach” i sądząc po opiniach i komentarza spisali się doskonale!

Już jakiś czas temu dochodziły słuchy, że to Edyta i Mateusz mają zasiąść na kanapach programu śniadaniowego, a teraz wszystko wskazuje na to, że tak się właśnie stanie.

Informacje o tym nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale zapewne lada moment tak się stanie. Jak się spiszą w roli prowadzących? Na pewno przekonamy się o tym już niebawem!

Uważacie, że to dobry wybór i Edyta z Mateuszem poradzą sobie w programie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry