Połącz się z nami

Nowi prowadzący w DDTVN! Udany debiut? Reakcje widzów mówią same za siebie!

Rozrywka

Nowi prowadzący w DDTVN! Udany debiut? Reakcje widzów mówią same za siebie!

Za nami debiut Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego jako gospodarzy śniadaniówki w TVN. Czy widzom spodobał się ich pierwszy występ? Komentarze w sieci mówią bardzo wiele! Nowi prowadzący w DDTVN dali radę?

Kilka dni temu na światło dziennie wyszła informacja o nowych prowadzących w programie „Dzień Dobry TVN”. Czy Paulina i Damian sprawdzili się w tej roli?

Dokładnie 25 lutego, kiedy to TVN organizował prezentacje wiosennej ramówki i poznaliśmy nowości, które stacja przygotowała widzów, dla fanów pasma śniadaniowego czekała ciekawa informacja. Sam prezes Edward Miszczak, ku wielkiego zdziwieniu zebranych, jak i innych prowadzących DDTVN przedstawił nowe osoby, które poprowadzą popularny program śniadaniowy.

Do grona dotychczasowych gospodarzy, czyli Kingi Rusin i Piotra Kraśki, Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera oraz Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika dołączyli Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski.

Nowi prowadzący w DDTVN

Za nami pierwszy występ nowych prowadzących w DDTVN. Jak w nowej roli poradzili sobie Paulina i Damian? W sieci wielu fanów pasma śniadaniowego postanowiło wypowiedzieć się na temat debiutu nowych gospodarzy. Jak się okazuje, widzom bardzo spodobał się ich pierwszy występ na kanapach programu „Dzień Dobry TVN”, co widać w licznych komentarzach na oficjalnym profilu śniadaniówki.

„Było super bardzo przyjemnie Was się oglądało Oby tak dalej powodzenia. Super, super 👌

„Rewelacjaaaaaa”

„Zrobiliście wrażenia super”

„Było fantastycznie, oby tak dalej”

Decyzję o wprowadzeniu nowego duetu do „Dzień Dobry TVN” podjęto, gdyż od pewnego czasu program przeżywał kryzys. Wszystko za sprawą głośnych afer, które odbiły się szerokim echem w mediach.

“Raz jest lepiej, raz gorzej. W weekendy zwykle lepiej. Wiemy, sprawdzamy. Naprawa tego pasma nie będzie łatwa. Zmiany będą wprowadzane, a jedną z nich jest nowa para prowadzących” – mówił podczas ramówki TVN Edward Miszczak

Z pewnością uważni widzowie DDTVN pamiętają udawany atak paniki Filipa Chajzera, czy wyśmianie najprzystojniejszego mężczyzny świata przez Kalczyńską i Sołtysika. Niedawno natomiast Kinga Rusin i jej pooskarowa relacja z imprezy u boku Adele stała się pretekstem do stworzenia reportażu wyemitowanego przez „Wiadomości”. Dziennikarka oświadczyła, że wkroczy na drogę sądową.

Myślicie, że świeża krew nowych prowadzących sprawi, że „Dzień dobry TVN” udźwignie się po ostatnich głośnych aferach?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry