Połącz się z nami

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN! Zastąpią w programie Kingę Rusin?

News

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN! Zastąpią w programie Kingę Rusin?

25 lutego odbyła się wiosenna ramówka stacji TVN. O ile wiadomo było wcześniej, jakie nowe programy zagoszczą na naszych ekranach, to bez wątpienia największą niespodzianką jest nowa para prowadzących program “Dzień Dobry TVN”, którą ogłosił sam Edward Miszczak! Zobaczcie, kogo zobaczymy na naszych ekranach!Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN!

Coroczne ramówki poszczególnych stacji telewizyjnych zawsze wzbudzają niemałe zainteresowanie mediów. To właśnie wtedy możemy zobaczyć wszystkie gwiazdy danej stacji w jednym miejscu. Całe wydarzenie, można śmiało powiedzieć, że jest istną skarbnicą stylizacji. I tym razem gwiazdy stacji TVN nie zawiodły, o czym możecie przekonać się TUTAJ!

Poznaliśmy już wszystkie programy i seriale, które tej wiosny zagoszczą na naszym szklanym ekranie. O ile w tym wypadku nie było żadnych zaskoczeń, to na pewno nikt się nie spodziewał, że stacja ma dla swoich widzów prawdziwą bombę w postaci dwóch nowych osób, które poprowadzą popularny program śniadaniowy “Dzień Dobry TVN”.

Nowi prowadzący Dzień Dobry TVN!

Nie da się ukryć, że aktualnie “DDTVN” przeżywa lekki kryzys, jeśli chodzi o ilość wpadek, które program zaliczył w dość krótkim czasie. Atak paniki Filipa Chajzera, czy pomylony muzyk z koreańskiej grupy muzycznej BTS, to już przeszłość. Jednak jak podkreślił sam Edward Miszczak, naprawa tego pasma nie będzie należała do najłatwiejszych:

“Raz jest lepiej, raz gorzej. W weekendy zwykle lepiej. Wiemy, sprawdzamy. Naprawa tego pasma nie będzie łatwa. Zmiany będą wprowadzane, a jedną z nich jest nowa para prowadzących”

Jak się okazuje, obok stałych gospodarzy programu na naszych ekranach pojawi się świeża krew!

Paulina Krupińska i Damian Michałowski spróbują swoich sił, jako prowadzący poranny program.

Paulina Krupińska-Karpiel jest prywatnie żoną muzyka zespołu Zakopower, Sebastiana Karpiel-Bułecki. Ma ona nieco doświadczenie z prowadzeniem tego typu programów, bo już jakiś czas temu była gospodynią konkurencyjnego programu “Pytanie na Śniadanie”.

Damian Michałowski dobrze jest znany słuchaczom radia ZET oraz widzom, którzy śledzili program “Wyspa Przetrwania” w stacji Polsat. Miał on również przyjemność poprowadzenia imprez sylwestrowych dla Telewizji Polskiej.

Również zaskoczeniem było brak Kingi Rusin na wiosennej ramówce. Jak wiemy, dziennikarka obecnie przebywa w górach, gdzie odpoczywa po ostatniej aferze z nią i Telewizją Polską w roli głównej, która odbiła się szerokim echem w mediach. Trzeba również zauważyć, że nie pojawiła się ona w spocie reklamowym ramówki.

Czy w takim razie Paulina i Damian zajmą jej miejsce?

Jak podoba Wam się nowa para prowadzących poranny program? Dobry wybór?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry