Nowy film Vegi już niedługo trafi do kin! Kiedy premiera „Pitbulla”?

20 października 2021
Przez: : J.J

Patryk Vega nie spoczywa na laurach i co bądź pracuje nad nowymi produkcjami, które szybko trafiają na ekrany polskich kin. Już niedługo premiera jego kolejnego filmu pt. Pitbull. Poznajcie szczegóły.

Kilka słów o Vedze

Patryk Vega to polski reżyser, scenarzysta i socjolog, który swoją karierę rozpoczął w 1999 roku. Na swoim koncie ma wiele filmów takich jak Botoks, Kobiety mafii czy Pitbull. Nowe porządki, które zgromadziły w kinach rzeszę odbiorców. Styl jego filmów często ostro oceniany jest przez krytyków, niemniej jednak wzbudza wielkie zamieszanie w społeczeństwie. Vega bierze pod lupę środowiska takie jak policja, polityka, służba zdrowia, sport czy wiele innych. Według dziennikarzy ma to na celu podbicie sprzedaży biletów i ściągniecie do kin jak największej ilości widzów.

W lutym tego roku Vega wypuścił nowy film Oczy diabła, który został umieszczony na platformie Youtube. Dokument opowiadał o handlu dziećmi, po którym wszczęto postępowanie w sprawie ujawnionych przez reżysera faktów.

Zobacz także: Vega stracił luksusowe auto

Pitbull premiera

Nowy film Vegi nosi tytuł Pitbull i swoją premierę będzie miał już za niespełna miesiąc, dokładnie 11 listopada, czyli w Święto Niepodległości.

Pitbull 2021 to kontynuacja jego serii. W filmie poznamy historię Gebelsa a dokładnie Jacka Goca, w którego roli zobaczymy Andrzeja Grabowskiego.

Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski jako Gebels

Pitbull opis fabuły

Na stacji paliw podłożono ładunek wybuchowy, który zabija policyjnego sapera. Komendand policji przydziela do sprawy Gebelsa. Śledzstwo doprowadza go do przestępcy, który powiązany jest z kontruktorem bomb i porywczem. Między dwójką tą toczy się prawdziwa wojna. Po kilku latach syn Gebelsa – Jarek jest studentem informatyki, którą wykorzystuje do włamań do bogatych willi zamożnych osób. Pech chce, że pewnego dnia musi wsadzić swojego syna do więzienia.

Zobaczcie zwiastun!

Wybierzecie się do kin?

Źródło: Instagram Patryka Vegi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej