”Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16”: Kto zasiądzie w jury? Michał Wiśniewski zdradził plany produkcji!

16 stycznia 2022
Przez: : M.J

Już wiosną wystartuje 16. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród uczestników nie zabraknie znanych osób ze świata show-biznesu. Co więcej, skład jurorski również ma ulec zmianie, a wszystko zdradził Michał Wiśniewski, który również potwierdził swój udział w kolejnej edycji show stacji Polsat.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

Program rozrywkowy telewizji Polsat po raz pierwszy zagościł na naszych ekranach 8 marca 2014 roku. Od tamtej pory doczekał się już 15. edycji, a widzowie na swoich ekranach widzieli setki metamorfoz, jakie przechodzą jego uczestnicy. W ostatniej edycji 100 tys. zł (na cel charytatywny) oraz Złotą Maskę wygrał Robert Janowski.

Na naszych ekranach również po raz pierwszy w tym show pojawił się w roli jurora Michał Wiśniewski. Jak się okazuje, widzowie zobaczą go również w 16. edycji programu stacji Polsat, jednak to nie koniec nowości, które nas czekają.

“Zobaczycie mnie. Mamy teraz spotkanie zapoznawcze, więc jestem bardzo, bardzo ciekawy, kto wystąpi w tym programie. Pierwszą uczestniczkę znam, już zacząłem się dowiadywać. Mam nadzieję, że to będzie jeszcze mocniejsza edycja od poprzedniej. Chociaż ta edycja, którą wygrał Robert, była bardzo mocna. A teraz zobaczymy”– powiedział Wiśniewski dla Jastrząb Post.

Produkcja programu potwierdziła już udział kilku uczestników, natomiast w sieci pojawiła się lista wszystkich osób, które prawdopodobnie pojawią się w programie.

Zobacz także: Lista uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16.

Dodatkowo, lider zespołu Ich Troje w rozmowie z powyższym portalem nie trzymał języka za zębami i powiedział o kilka słów za dużo.

Nowy juror w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

W poprzedniej edycji uczestników oceniali Michał Wiśniewski, Gromee, Małgorzata Walewska oraz Katarzyna Skrzynecka. Jak się okazuje, w nowej edycji zobaczymy nowego jurora. Wszystko zdradził Wiśniewski:

“Znam też nowego jurora. Jak wyszedłem przed szereg, to przepraszam. Fajna pogoda dziś”– powiedział z uśmiechem zdradzając tajemnicę produkcji.

Jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
scena z: Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Gromee, fot. Gałązka/AKPA

Coś nam podpowiada, że 16. edycja programu może przebić wszystkie poprzednie. Jak myślicie, kto dołączy do grona jurorów? Macie swoje typy?

Źródło: Jastrząb Post / Instagram TTBZ / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej