Połącz się z nami

Nowy partner Edyty Górniak pokazał intymną chwilę jak piosenkarka powiedziała „tak”!

News

Nowy partner Edyty Górniak pokazał intymną chwilę jak piosenkarka powiedziała „tak”!

Edyta Górniak od jakiegoś czasu jest szczęśliwa w nowym związku. Jej wybranek jest znanym sportowcem sprzed lat. Obydwoje starają się strzec swojej prywatności, jednak teraz, pierwszy w tej sprawie zabrał głos partner diwy, Tomasz Mazurkiewicz. Odbył on rozmowę wideo z Edytą podczas której zadał jej zaskakujące pytanie, na które odpowiedziała „tak”! Zobacz, o co zapytał!

Edyta Górniak jest jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek. Jej liczne sukcesy zawodowe, niestety nie przekładały się do tej pory na jej życie prywatne. Brakowało jej stabilizacji, a jej wszystkie związki nie miały szczęśliwego zakończenia. Jednak jak możemy zauważyć, od kilku tygodni Górniak spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem i może właśnie z nim ułoży sobie swoje życie i nareszcie wszystko będzie wyglądało tak jak sobie to wymarzyła.

Tomasz Mazurkiewicz jest byłym piłkarzem, występującym przez lata w Ekstraklasie. Nie był on sportowcem należącym do grupy tych bardziej rozpoznawalnych, jednak przez jakiś czas mógł cieszyć się z pewnych sukcesów. Po paru miesiącach gry w Legii Warszawa przeniósł się do duńskiego Aarhus i dzięki swoim występom został powołany do Reprezentacji Polski. Swoją karierę zakończył w Arce Gdynia, a w Trójmieście mieszka do dnia dzisiejszego.

View this post on Instagram

W obiektywie Ukochanej.

A post shared by Tomasz Mazurkiewicz (@tomaszmazurkiewicz) on

Źródło:
https://www.instagram.com/tomaszmazurkiewicz

Jak widzimy, ich relacja szybko się rozwinęła, a sportowiec najwidoczniej skradł serce diwy. Chociaż na początku piosenkarka nie chciała potwierdzać tych doniesień. Podobno sportowiec ma również świetny kontakt z synem artystki, Allanem Krupą.

Teraz Mazurkiewicz opublikował na swoim instastory krótką relację z rozmowy z Edytą, podczas której zadaje jej ważne pytanie, a oboje wyglądają na naprawdę szczęśliwych i zakochanych jak para nastolatków.

W swojej relacji na Instagramie sportowiec zadał diwie pytanie na temat zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

„Motyl, może przyjedziesz na ŚWIĘTA NAD MORZE?”– zapytał ukochaną

„… jak to nigdy nie byłaś na Wielkanoc nad morzem??” – dopytywał wyraźnie zadowoloną z obrotu sprawy Edytę, której twarz możemy zobaczyć w rogu

Najwyraźniej Edyta przyjęła propozycję spędzenia wspólnie świat, co również zrelacjonował Mazurkiewicz.

„Przyjedzie ale… Kazała zasłonić”.- zakończył relację sportowiec, przy czym zasłonił twarz Edyty emotikoną przedstawiającą motyla

Niewątpliwie ich rozmowa mogła zaskoczyć wielu fanów piosenkarki, którzy nie spodziewali się, że ich relacja jest już na tyle rozwinięta, że obydwoje spędzą razem święta. Wszystko wskazuje na to, że nowa para polskiego show-biznesu spędzi razem ten świąteczny czas, a Edyta pierwszy raz spędzi Wielkanoc nad morzem. Wszystko wskazuje na to, że Górniak znowu jest szczęśliwa u boku sportowca i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie.

My oczywiście trzymamy za nich kciuki i życzymy wszystkiego dobrego!
Myślicie, że Edyta Górniak w końcu znalazła szczęście u boku sportowca i ułoży sobie życie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry