Połącz się z nami

Nowy program Telewizji Polskiej. Gospodynią niezastąpiona Marta Manowska!

Marta Manowska to prowadząca programy Telewizji Polskiej

Rozrywka

Nowy program Telewizji Polskiej. Gospodynią niezastąpiona Marta Manowska!

Marta Manowska to jedna z ulubionych prowadzących w Telewizji Polskiej. Lata pracy i zaangażowania nie poszły na marne. Jak się okazuje, Marta będzie miała okazję poprowadzić kolejny program, który zostanie wyemitowany na nowym kanale Telewizji Polskiej. Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

Życie zawodowe Marty Manowskiej

Marta Manowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek w naszym kraju. Od lat związana z Telewizją Polską. Marta jest gospodynią uwielbianych przez wielu widzów programów, m.in.: Sanatorium miłości, Rolnik szuka żony, czy The Voice Senior. Marta nie tylko towarzyszy uczestnikom programów, ale i jest dla nich ogromnym wsparciem.
Lata zaangażowania i ciężkiej pracy nie poszły na marne. Jak się okazuje, Marta Manowska otrzymała kolejną propozycję zawodową, która przyjęła.

Nowy program Telewizji Polskiej

Mowa o programie Kobiety w drodze, który zostanie wyemitowanym na nowym kanale Telewizji Polskiej – TVP Kobieta.

Zobacz także: Sanatorium Miłości 3: Zmiany w emisji programu

Jak podaje portal Wirtualne media nowy kanał ma mieć swoją premierę 8 marca natomiast program, w której po raz kolejny zobaczymy Martę Manowską 9 marca – data ta nie jest jednak jeszcze potwierdzona. Program Kobiety w drodze będzie emitowany we wtorki o godzinie 19:00.

O czym będzie opowiadał?

Nowy program Telewizji Polskiej będzie gościł wyjątkowe kobiety, z którymi Marta Manowska będzie przeprowadzała wywiady. Odcinki nagrywane będą, jak sama nazwa wskazuje „w drodze”.

W rozmowie z portalem, prowadząca zdradziła:

„To kobiety wyjątkowe. Prawdziwe bohaterki dnia codziennego. Dla każdej z nich droga ma inny wymiar. Ale łączy je jedno. Doświadczenie życiowe, często trudne, przekuły w dobro. Dają wiarę i siłę innym. To prawdziwe autorytety. Cieszę się, że jest w końcu program, który pokaże cały bagaż życiowy naszych bohaterek, a w nim: nadzieję, kruchość, determinację i wielką siłę. To prawdziwa lekcja życia”

W premierowych odcinkach Marta przeprowadzi wywiad z Walentyną Kozioł, Ewą Błaszczyk, Grażyną Lądwik oraz Anną Raciborską.

Będziecie oglądać?

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry